Başakşehir, iki İsveçli peşinde

Abdullah Avcı ile anlaşıp adını değiştirerek İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü, Johan Elmander ve Samuel Holmen'i transfer etmek istiyor

7 Haziran 2014 Cumartesi 22:44
Başakşehir, iki İsveçli peşinde
Abdullah Avcı ile anlaşıp adını değiştirerek İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olan İstanbul Büyükşehir Belediye transferde çok hızlı.

Uğur Uçar ve Ferhat Öztorun ile anlaşan Başakşehir kaleyi de iki Türk'e teslim edecek. Volkan Babacan ve Ertuğrul'u transfer ederek orada büyük bir rekabet yaratmak isteyen Avcı iki kaleciyle de prensipte anlaştı.

Ama asıl büyük transferler orta sahaya ve forvete gelecek. Fenerbahçe'ye Belediye'den bedelsiz giden Samuel Holmen'i tekrar kadrosuna katmak isteyen Başakşehir bu konuda sarı-lacivertli kulübün kararını bekliyor.

Başkan Göksel Gümüşdağ'ın Aziz Yıldırım ile sıcak ilişkilerine güvenen Başakşehir transferi kısa sürede bitirmek amacında. Forvette ise bir diğer İsveçli Johan Elmander gündemde.

Geçen sezonu Galatasaray'dan kiralık olarak Norwich'te geçiren Elmander'n sözleşmesi bitti ve oyundu şu anda serbest durumda. Holmen ile birlikte iki İsveçli'yi kadrosuna katmak isteyen Başakşehir böylece oyun karakteri yüksek bir takım yaratmanın peşinde. İstanbul'u çok seven Elmander'in teklife ne cevap vereceği ise merak konusu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »