​Başbakan Davutoğlu'na İzmir'den özel şarkı

İZMİR'de AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi olan opera sanatçısı Lütfi Tuna, cumartesi günü İzmir'e gelecek olan Başbakan Ahmet Davutoğlu için 'Kutlu yürüyüş' adlı şarkı yazıp besteledi. Tuna, rock tarzındaki şarkıyı, Anadolu Filarmoni Orkestrası ile seslendirecek.

28 Ocak 2015 Çarşamba 18:12
​Başbakan Davutoğlu'na İzmir'den özel şarkı
AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi olan opera sanatçısı Lütfi Tuna, Başbakan Ahmet Davutoğlu için 'Kutlu yürüyüş' adlı rock tarzında şarkı hazırladı. Sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının sözlerini ilk kez 31 Ocak Cumartesi günü Halkapınar Spor Salonu'nda yapılacak İzmir İl Kongresi'nde seslendireceğini belirten Tuna, şarkının içeriğini şöyle anlattı:

"İki şarkı hazırladım. Diğerin adı da 'selam olsun'. Aslında ikisi de Başbakan'ı anlatıyor. 'Kutlu yürüyüş' rock tarzında, 'Selam olsun' ise türkü formatında. Şarkı sözlerini yazarken partinin vizyonunu, tarihsel misyonunu, Davutoğlu'nun sözlerini kullandım. İki şarkının da söz ve bestesi bana ait. Şarkıları hazırlamam bir ay sürdü. Davutoğlu'nu dinlerken sık sık notlar aldım. Şarkıları Anadolu Flarmoni Orkestrası eşliğinde seslendireceğim. İki şarkının da süresi 3'er dakika. Genel Merkez yöneticileri şarkıyı dinledi ve çok beğendi. Umarım Başbakanımız da beğenir. İzmir'den kendisine böyle bir hediye vereceğiz."

Tuna, şarkının ilk kez kongrede seslendirileceğini söyleyip sözlerini vermedi. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • BU SiiR,iDE BESTELERMiSiNiZ PANTÜRKiST - 28 Ocak 2015 AKP ALLAH YOLUNDA SOYAN KUL HAKKI YEMEKLE DOYAN LiBYA,da HACLI ile EL-ELE OLAN TALANCI VURGUNCU YALANCI AKP KAFiR PARMAK SALLASA KOSAN TÜRKCE iSiMDEN RAHATSIZ OLAN ÖCALAN,a SAYIN ve SAYGIN BULAN RÜSVETCi talanci YALANCI AKP IRAK-DA CONi-LERLE OLDULAR LiBYA-YI HACLILARLA BÖLDÜLER SURiYE-DE YAHUDi ile GÜLDÜLER VURGUNCU SOYGUNCU YALANCI AKP BOP EMRiNDE MÜSLÜMANA VURDULAR MÜSLÜMANIN KANINI iCiP DOYDULAR TÜRK-E KARSI TASNAK BiLE OLDULAR VURGUNCU SOYGUNCU YALANCI AKP BAKIN SiMDi OTURDUGU KÖSK KACAK URLA-DAKi ViLLA KACAK HEP KACAK NEYiN KALDI EY TÜRKiYE SOYACAK VURGUNCU TALANCI YALANCI AKP BUNLAR MÜSLÜMANSA BEN DEGILIM BUNLARDA DiN iMAN VAR DIYENi GÖREYiM GEMICIK-VAKIF EURO-DOLARA NE DIYEYIM VURGUNCU SOYGUNCU YALANCI AKP. ula izmir,li ALLAH askina bunu bestele sponsoru benim eger rekor kirmaz ise ben konak meydaninda kendimi yakacagim... Basbakan A-DAVUDOGLU elin isaret parmagini oynatinca kosarak emrine giren bir dis isleri bakaniydi simdi ÖCALAN,in emrinde KÜRTCE ders alan bir yigit,, Höyytlan deseler vermiyecegi hic bir sey yokki bu yigidin.. Dünya buya gölgesinde korkan alcaklarin yigitlestigi dünya..

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »