21 Mayıs 2018, Pazartesi

Başbakan Erdoğan'dan Bloomberg'e ziyaret

Başbakan Erdoğan Trabzon'da Bloombergle görüştü.

15 Haziran 2014 Pazar 21:29
Başbakan Erdoğan'dan Bloomberg'e ziyaret
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz gezisinin son gününde Trabzon Valiliği’ni ziyaret etti. Başbakan valilikte, Bloomberg Medya Grup Başkanı, BM Genel Sekreteri İklim Değişikliği Özel Temsilcisi ve eski Newyork Belediye Başkanı Michael Bloomberg ile de görüştü. Geceyi Trabzon’un Bostancı Mahallesi’nde dünürü Sadık Albayrak’ın evinde geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.20 sıralarında evden ayrıldı.
 

BAŞBAKAN ERDOĞAN TRABZON'DA BLOOMBERG İLE GÖRÜŞTÜ


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Karadeniz gezisinin son gününde Trabzon Valiliği’ni ziyaret etti. Başbakan valilikte, Bloomberg Medya Grup Başkanı, BM Genel Sekreteri İklim Değişikliği Özel Temsilcisi ve eski Newyork Belediye Başkanı Michael Bloomberg ile de görüştü. Geceyi Trabzon’un Bostancı Mahallesi’nde dünürü Sadık Albayrak’ın evinde geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, saat 11.20 sıralarında evden ayrıldı. Yol kenarında kendisini Türk bayraklarıyla bekleyen bir grup vatandaşın yanında aracını durduran Başbakan Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti, isteyenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi, çocukları sevdi. Bu sırada bir vatandaş da Başbakan’la son günlerin modası selfie çektirdi. Lise öğrencisi bir kız ise Erdoğan’a, “Başbakanım bütün liselerde başörtüsü serbest olsun. Ben okula başörtüsüyle giremiyorum” dedi. Kızı yanına çağıran Erdoğan bir süre sohbet etti. Vatandaşlar Başbakan Erdoğan’ın Babalar Günü’nü de kutladı. Daha sonra Trabzon Valiliği’ne gelen Başbakan Erdoğan, kendisini karşılayan polis mangasını selamladı, protokolle tokalaştı ve Valilik Binası’na girdi.
 

BLOOMBERG BİR SAAT ÖNCE GELDİ


Bu arada Başbakan Erdoğan’la Trabzon Valiliği’nde özel bir görüşme yapacak olan Bloomberg Medya Grup Başkanı, BM Genel Sekreteri İklim Değişikliği Özel Temsilcisi ve eski Newyork Belediye Başkanı Michael Bloomberg de saat 10.45 sıralarında Trabzon Valilik Binası’na geldi. Başbakan Erdoğan, Michael Bloomberg’le Valilik makamında görüştü. Görüntüler Başbakanlık Basın Bürosu tarafından basına dağıtıldı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »