28 Mayıs 2018, Pazartesi

Başbakan müjdeyi verdi! O şehirlere de geliyor...

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Antalyalılara hızlı tren müjdesi verdi. Davutoğlu konuşmasında, "Antalya'yı Eskişehir'i, Konya'ya ve Kayseri'ye hızlı trenle bağlayacağız inşallah." dedi.

22 Nisan 2016 Cuma 17: 4
Başbakan müjdeyi verdi! O şehirlere de geliyor...
Davutoğlu, Antalya merkez Kepez ilçesinde düzenlenen toplu açılış  töreninde, Antalya'nın kendileri için farklı olduğunu, her mitinglerinde  Antalyalıların kendilerini bağrına bastığını söyledi.

Davutoğlu'nun konuşması şöyle:

"Antalya'yı Isparta'ya, Mersin'e, Konya'ya, Muğla'ya, karaman'a bölünmüş yollarla tamamlayıp ulaşıma açacağız. Antalya'yı Konya'ya daha kolay ulaştıracağız. Ben ne kadar Konya milletvekili isem o kadar da Antalya milletvekiliyim. O yaylaların üstünde bütün Antalyalı yörüklerimizi ağırladık. Dağları delip Çubuk tünelini inşa edeceğiz. Antalya-Alanya otoyolunun proje çalışmalarına devam ediyoruz. 5 adet tünelle ilgili çalışmalarımız sürüyor. Antalya'yı Eskişehir'i, Konya'ya ve Kayseri'ye hızlı trenle bağlayacağız inşallah. Antalya dünya turizmin bir başka merkezi Kapadokya'yla buluşacak. Demre ve Gazipaşa yat limanlarını yapıyoruz. Dünya Antalya'yı tanıyacak, Antalya'nın ayağına gelecek. Gelecek nesiller bizi inanıyorum ki, hayırla yadedecek." 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »