18 Şubat 2019, Pazartesi

Başbakan Yıldırım'dan çiftçilere müjde

Yerel seçimlerde Manisa'nın anahtarını isteyen Başbakan Binalı Yıldırım, "Manisa 15 Temmuz'da da FETÖ alçaklarına karşı demokrasiyi savunan şehirdir. Şimdi yeni bir tarih yazmaya ve 2019 yılında kentin anahtarını AK Parti'ye getirmeye hazır mısınız?" dedi. Seçim ittifakı ile ilgili de konuşan Yıldırım, "Eğer yerli ve milli iseniz buyurun cumhur ittifakına. Bu bayrak altında herkese yer var" ifadesini kullandı.

4 Mart 2018 Pazar 17:24
Başbakan Yıldırım'dan çiftçilere müjde
4Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Manisa 5. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi'nde konuştu. Seçim ittifakı ile ilgili çağır yapan Yıldırım'ın konuşmasının satır başları şöyle: Manisa. Cumhuriyetimizi nasıl savunduysa Manisa 15 Temmuz'da da FETÖ alçaklarına karşı demokrasiyi savunan şehirdir Manisa. Şimdi yeni bir tarih yazmaya hazır mısınız? Bu salon muhteşem coşkusunu sandıktan gösterecek mi? Sevgili gençler, 15 Temmuz gecesini hatırlayın. 15 Temmuz Türkiye'nin karanlık bir geceden milletin cesareti ile aydınlığa çıktığı bir gündür. Cumhurbaşkanımız, milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan'ın size selamını getirdim. Cumhurbaşkanımız o gün meydanlara davet etti. Siz, kadını ile genci ile, yaşlısı ile indiniz meydanlara. 

28 ŞUBAT MESAJI
28 Şubat'ı yapanlar  hesabını veriyor, verecek dedik. Bundan rahatsız olanlar olmuş. Tabii ki rahatsız  olacaksınız. Yaptıklarınızın yanınıza kar mı kalacağını zannediyorsunuz. Yağma  yok Türkiye hukuk devleti, güçlü iktidar var, AK Parti iktidarı var, hukuk  devletinde hukuksuz iş yapanlar, darbe yapmaya kalkışanlar hesabını mutlaka  verecek. Hiç başka yolu yok. Kalkmış diyorlar ki efendim 'Başbakan açıklama  yaparak yargıyı baskı altına alıyor'. Hiçbir yargıcımız baskılara, telkinlere  kulak asmaz, bizim hakimlerimiz kalemleriyle, kararlarıyla, delilleriyle,  kanunlarla konuşur. Onun için bizim yargıçlarımıza böyle suçlamalar yapmak ancak  ve ancak bu haksızlığı, hukuksuzluğu, darbeyi yapanların marifetlerinin ortaya  çıkmasının verdiği bir paniktir, korkudur, telaştır. Korkunun ecele faydası  yoktur.
CHP'YE ELEŞTİRİ

Kendini bilmez bir CHP'li diyor ki, MHP-AK Parti ittifakı bir şeytan ittifakıdır. Şeytan bile bunların yanında masum kalır. Böyle alçakla ifadeleri partimize yakıştıranlar siyasi mefta olmaktan kendilerini kurtaramazlar.

İTTİFAK ÇAĞRISI 

Eğer yerli ve milli iseniz buyurum cumhur ittifakına. Bu bayrak altında herkese yer var

MANİSA-İSTANBUL ARASI 2.5 SAAT OLACAK 

Yapılan yol ile Manisa-İstanbul arası 2.5 saati bulacak. Kemalpaşa'ya kadar olan 22 kilometre tamamlanmış. Şimdi, Balıkesir'e doğru devam ediyor. Manisa'ya yıllardır beklediğiniz hızlı tren de geliyor. Hayırlı uğurlu olsun. Hızlı tren Manisa'ya yakışır. 17 şehzedayi yetiştiren, 7'sini padişah yapan bu şehre en yapsak yakışır. 

"HESAPLARA MAZOT PARALARINI YATIRIYORUZ, MART SONUNA KADAR HERKES ALACAK"

Bu sene de üzümü yine yavrularımıza okullarda besleyici olarak vereceğiz. Bunun da kararını aldık. Manisa'ya son 16 yılda 1.5 milyardan fazla tarım desteği verdik. Mazotun yarısı sizden yarısı bizden, şimdi hesaplara mazot paralarını yatıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Mart sonuna kadar herkes alacak. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »