21 Haziran 2018, Perşembe

Başkan'ın büyük öfkesi!

Fenerbahçe'nin Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda gerçekleştirilen 19. şampiyonluk kutlamasına Başkan Aziz Yıldırım'ın sözleri damgasını vurdu.

12 Mayıs 2014 Pazartesi 5:59
Başkan'ın büyük öfkesi!
Kupa töreni için sırasıyla kulüp çalışanları, teknik ekip, futbolcular ve yönetim kurulu üyeleri sahaya çağırıldıktan sonra, en son Başkan Aziz Yıldırım'ın adı anons edildi.

Yıldırım'ın konuşma yapmak için kürsüye geldiği sırada kale arkası tribünden Alex de Souza sesleri yükselmesi üzerine, başkan çılgına döndü. Mikrofunu eline alan Yıldırım, Türk Telekom tribününde bulunan taraftarlara bağırarak, "Bugün buraya şampiyonluğu kutlamaya geldik. Ama siz, bütün buradaki insanların emeğine saygısızlık yapıyorsunuz. Alex'i bu takıma ben getirdim. Siz yuhaladınız ben arkasında durdum. Gitmesi gerektiği için de gönderdim. Bu takım 3 Temmuz'dan bu yana ne sıkıntılar çekti. Siz Fenerbahçeli değilsiniz! Karabükspor maçından sonra "Şike, şike" diye bağırdınız. Siz paralı köpeklersiniz. Bugün herkesin önünde söylüyorum sizi bu tribünlere bir daha sokmayacağım!." ifadelerini kullandı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »