20 Haziran 2018, Çarşamba

Batuhan: Trabzonspor ile para konuşmadım

Trabzonspor'un yeni golcüsü Batuhan Karadeniz Bordo-Mavili kulübe transferi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

28 Haziran 2013 Cuma 7: 0
Batuhan: Trabzonspor ile para konuşmadım
Trabzonspor'a gelmekle yanlış bir karar vermediğini belirten Batuhan Karadeniz çalıştığını ve daha iyi olacağını söyledi. Trabzonspor'a transfer olurken para pazarlığı yapmadığını belirten Batuhan Bordo-Mavili kulübe geldiği için mutlu olduğunu belirtti.

Batuhan Karadeniz yaptığı açıklamada karakterinin yanına daha iyi bir performans ekleyeceğini söyledi. Batuhan, “Yanlış bir karar vermediğimi gördüm. Sevinçliyim. Çalışıyoruz ve daha iyi olacağız. Karakterimizin yanına daha iyi bir performans ekleyip, sahada daha iyi bir Trabzonspor yaratmaya çalışacağız. Buraya geldiğim için mutluyum. Trabzonspor’un büyük taraftarına gereken değeri vereceğiz.” şeklinde konuştu.

“HER HANGİ BİR MADDİ PAZARLIK OLMADI”


Transfer sürecinde para pazarlığı kesinlikle yapmadığını belirten Batuhan, “Sözleşmeyi imzalarken okumadım bile. Sadece imzaladım. Her hangi maddi manevi pazarlık olmadı. Ünal Karaman’la ile el sıkıştık. Oynadığım hiçbir kulüpte para pazarlığı yapmadım. Özellikle de Trabzon benim memleketim. Memleketim olduğu için de para konusu hiç gündeme gelmedi” ifadelerini kullandı.

“TRABZONSPOR'A BAŞARILI OLMAYA GELDİM”


Her gittiği takımı son şansı şeklinde gösterilmesinin yanlış olduğunu belirten golcü futbolcu, “Yedi sekiz yıldan beri süper ligde oynuyorum. Her gittiği takım için son şansı dediler. Trabzon’a oynamaya ve başarılı olmaya geldim. Trabzonspor için savaşmaya geldim. Elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

“YAPILAN BİR ŞEYLER VAR Kİ CEZA ALIYORLAR”


Son olarak Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın UEFA'dan aldığı ceza hakkında yorumlarda bulunan Batuhan Karadeniz şöyle konuştu: “Üzüntü veriyor şu andaki Türk futbolunun durumu. Yapılan bir şeyler var ki ceza alıyorlar. Olmasa ceza almazlardı. Üzülüyoruz ama adaletin yerini bulmasına da sevinen arkadaşlar vardır.”
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »