24 Mayıs 2018, Perşembe

Bebeğini öldüren annenin korkunç ifadesi

Büyükçekmece’de bir anne, down sendromlu 6 aylık bebeğini boğarak öldürdü.

24 Ocak 2015 Cumartesi 0:21
Bebeğini öldüren annenin korkunç ifadesi
Beylikdüzü'nde 8 aylık bebeği K.K.'yı banyo küvetinde boğarak öldüren anne Derya K., polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Anne poliste verdiği ifadesinde küveti suyla doldurduğunu, bebeğini içine attıktan sonra başka bir odada ölmesini beklediğini söyledi. Derya K'nın., daha sonra ölü bebeğini küvetin içinden aldıktan sonra polisi arayarak durumu anlattığı öğrenildi.  Bu arada,  down sendromlu olduğu ileri sürülen bebeğin de sağlıklı olduğu belirlendi.

TÜYLER ÜRPERTİCİ İFADELER
Tüyler ürpertici olay Büyükçekmece, Beylikdüzü, Batıköy Mahallesi Çamlık caddesi üzerinde dün öğlen saat 13.40 sıralarında meydana gelmişti. Bebeğini öldürdükten sonra telefonla aradığı polislere teslim olan Derya K., önce hastanede psikolojik olarak sağlık kontrolünden geçirildi. Zaman zaman sinir krizleri geçiren Derya K., doktorların "İfade verebilir" raporu üzerine Cinayet Büro Amirliğine getirildi.

BEBEĞİNİ KÜVETE ATIP ÖLMESİNİ BEKLEMİŞ
Cinayet Büro Amirliğinde olayla ilgili ifade veren Derya K., tüyler ürpertici cinayetin detaylarını polise anlattı. Derya K., eşi sabah evden ayrıldıktan sonra banyoya gidip küveti doldurduğunu söyleyerek " Daha sonra bebeğimi küvetin içine bırakarak oradan ayrıldım. Başka bir odaya giderek onun ölmesini bekledim. Daha sonra geri dönerek bebeği küvetten çıkardım. Yatak odasına götürüp bıraktım. Daha sonra ne yapacağımı bilemediğim için polisi aradım" dedi.

DOKTORLAR AİLESİNE  "ÇOCUĞU İLE HİÇ YALNIZ BIRAKMAYIN" DEMİŞ 
Yetkililer Derya K.'nın bir süre önce Bakırköy Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğünü, doktorların ailesine "Onu asla yalnız bırakmayın. Hele çocuğu ile yalnız hiç bırakmayın" dediğinin tespit edildiğini belirttiler. Ayrıca Derya K. ve ailesinin bir süredir maddi sıkıntı çektiği de öğrenildi.
Poliste işlemleri tamamlanan şüpheli Derya K., adliyeye götürüldü.


Gözüyaşlı baba bebeğini kucağında taşıdı

 
BÜYÜKÇEKMECE’de annesi Derya K., tarafından banyo küvetinde boğularak öldürülen 8 aylık bebek K.K., Bakırköy’de kılınan cenaze namazının ardından toprağa verilmek üzere mezarlığa götürüldü. Acılı baba Mustafa Kaya K., oğlunun kefene sarılı cenazesini gözyaşları arasında taşıdı. 

Bakırköy İncirli’de bulunan Fatih Camii’nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra 8 aylık K.K’nin cenazesi defnedilmek üzere Edirnekapı Aile Mezarlığı’na götürüldü. Acılı baba Mustafa Kaya K., cenaze namazının kılınmasının ardından oğlu K.K’yi tabuta koymadı. Mustafa Kaya K,. oğlu K.K’yi kucağına alıp gözyaşları arasında cenaze aracına bindi. Olayın gerçekleştiği binada oturan Kenan Güneşoğlu, bebeğin annesi Derya K.’nın psikolojik sorunlar yaşadığını duyduğunu söyledi. Kenan Güneşoğlu, “Yaklaşık 10 gündür burada değillerdi. Aileyle sadece karşılaştığımızda konuşuyorduk. Yaklaşık 6 yıldır burada oturuyorlar. Hiçbir sorun yaşandığını duymadım” diye konuştu.

Minik K.K.’nın cenazesi defnedilmek üzere Edirnekapı Aile Mezarlığı’na götürüldü. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »