21 Şubat 2019, Perşembe

Bekçi alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı

İstanbul’da çarşı ve mahalle bekçisi sözlü sınav sonuçları açıklandı.

3 Nisan 2017 Pazartesi 19:59
Bekçi alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı
Uzun zamandır beklenen Mahalle bekçisi alımları için yapılan sözlü sınavın sonuçları açıklandı. İstanbul Valiliği, çarşı ve mahalle bekçisi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Peki bekçi alım sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

BEKÇİ ALIMI SINAV SONUÇLARI

İstanbul Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “Sözlü sınava başvuran adaylar başvuruda bulundukları ilçe kaymakamlıklarının internet sitelerinden başarı durumlarını kontrol edebilmektedirler. Sözlü sınavda başarılı olan adaylar, 9 Nisan 2017 Pazar günü saat 14.00’de yazılı sınava gireceklerdir.

Yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar, yazılı sınava giriş belgelerini 04.04.2017-07.04.2017 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde kimlik belgelerini ibraz etmek suretiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü Personel Büro Amirliklerinden bizzat alacaklardır. Sınav giriş belgelerini almayan adaylar yazılı sınava giremeyeceklerdir” denildi.  

BEKÇİ ALIMI YAZILI SINAV NE ZAMAN?

Aynı zamanda İstanbul Valiliği, yaptığı açıklamada sözlü sınavda başarılı olan adayların yazılı sınavlara gireceği tarihi de açıkladı. Yazılı sınav tarihi 9 Nisan 2017 Pazar saat 14:00 olarak belirtildi.

Adaylar yazılı sınav için sınav giriş belgelerini 4 Nisan 2017 - 7 Nisan 2017 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde kimlik belgelerini ibraz etmek suretiyle başvuruda bulundukları ilçenin İlçe Emniyet Müdürlüğü Personel Büro Amirlikleri'nden bizzat edinebilecekler. Snıav giriş belgelerini almayan adaylar sınava katılamayacaktır.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »