25 Haziran 2018, Pazartesi

Beşiktaş antrenmanında Atiba - Veli kavgası!

Siyah-beyazlı takımın önliberoları Atiba Hutchinson ve Veli Kavlak, antrenman maçında birbirine girdi.

14 Ekim 2014 Salı 18:43
Beşiktaş antrenmanında Atiba - Veli kavgası!
Beşiktaş'ın iki ön liberosu Veli Kavlak ve Atiba Hutchinson, önceki gün BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde oynanan antrenman maçında kavga etti.

Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; siyah-beyazlı takım, milli takıma giden ve sakatlıkları bulunan futbolcuların yokluğunda önceki gün sabah yapılan idmanın ardından akşam üstü altyapı oyuncularıyla birlikte bir antrenman maçı yaptı. Karşılaşmada A Takım futbolcuları ile altyapı oyuncularının karmasından oluşturulan takımlar mücadele etti. Veli ve Atiba da karşılıklı takımlarda yer aldı. 

BILIC SADECE SEYRETTİ 
Mücadelenin ilk yarısında Atiba, Veli'ye sert bir müdahale yaptı. İkinci yarıda ise bu kez Veli, Atiba'ya sert giren isim oldu. Bunun üzerine Kanadalı futbolcu, takım arkadaşına "Düzgün oynasana, sert girme, sakatlayacaksın" diye çıkıştı. Veli ise "Bebek gibi ağlama, top oyna" karşılığını verdi. Ardından iki oyuncu birbirinin üzerine yürüdü. Tabiri yerindeyse birbirlerine horozlandılar. 

Tartışmanın büyümesini ise araya giren yardımcı antrenörler önledi. Teknik direktör Slaven Bilic'in oturduğu sandalyeden kalkmayıp yaşananları sadece izlemekle yetindiği bu kavga sonrasında çalışmaya nokta kondu.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »