Beşiktaş, Manuel Lanzini'nin Kulübüyle Anlaşmaya Vardı

Beşiktaş, Demba Ba'nın ardından Lanzini'nin kulübü River Plate ile de anlaşma sağladı. Siyah-Beyazlılar, Lanzini'yi cuma günü İstanbul'a getirecek.

17 Temmuz 2014 Perşembe 3: 1
Beşiktaş, Manuel Lanzini'nin Kulübüyle Anlaşmaya Vardı
Transferde sessiz kaldığı için siyah beyazlı taraftarlar tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Beşiktaş, bombaları patlatmaya başladı. Günler süren pazarlıkların ardından hem Chelsea hem de Demba Ba ile her konuda anlaşmaya varan Kara Kartal, River Plate forması giyen ofansif orta saha oyuncusu Manuel Lanzini'nin transferini de çok yakında resmiyete dökebilir.

TRANSFERDE ENGEL KALMADI

Daha önce oyuncu ile prensip anlaşmasına varan Beşiktaş, bir süredir oyuncunun bonservisi için kulübü River Plate ile pazarlık hâlindeydi. Bonservis konusunda taraflar el sıkışmış arada yalnızca 870 bin euro'luk vergi bedeli kalmıştı. River Plate vergi bedelini Beşiktaş'ın ödemesini istemiş, Siyah Beyazlı ekip ise olumsuz yanıt vermişti. Fanatik'in haberine göre; kulüpler vergi konusunda da büyük ölçüde anlaşmaya vardı ve bu transferin önünde herhangi bir engel kalmadı. Beşiktaş, Manuel Lanzini'yi cuma günü İstanbul'a getirmeyi planlıyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »