12 Kasım 2018, Pazartesi

Beşiktaş Olimpiyat Stadı'na Gidiyor

Beşiktaş, Vodafone Arena Stadı bitene kadar geçtiğimiz sezon da maçlarını oynadığı Atatürk Olimpiyat Stadı'nda mücadele edecek.

5 Haziran 2014 Perşembe 5:27
Beşiktaş Olimpiyat Stadı'na Gidiyor
Beşiktaş, Vodafone Arena Stadı bitinceye kadar Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacak. 2014-2015 sezonu için kombine çalışmalarına başlayan siyah beyazlı yönetim, iki haftaya kadar kombineleri satışa sunmayı planlıyor. İlk etapta Vodafone Arena için satışa sunulacak kombineler, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda da geçerli olacak.

AĞUSTOS AYINA YETİŞMEZSE...

Vodafone Arena'nın Ağustos ayına yetişmeme ihtimalini göz önünde bulunduran Beşiktaş yönetimi, Vodafone Arena için kombine alacak taraftarlara Atatürk Olimpiyat Stadı'na iki kişi girme veya bir sonraki sezon kombine satışında indirim ve öncelik tanıma gibi alternatifler üzerinde duruyor. Kombine konusundaki çeşitli seçenekleri değerlendiren Beşiktaş Yönetimi'nin, en kısa sürede karara varıp kombinelerin satışa çıkarma düşüncesinde olduğu öğrenildi.

YÖNETİMDEKİ GÖREV DEĞİŞİKLİKLERİ HAFTAYA KALDI

Bu arada başkan Fikret Orman, yönetimde yapmayı düşündüğü görev değişikliklerini önümüzdeki haftaya bıraktı. Stat, kombine, Oğuzhan ve Necip'in sözleşmelerinden dolayı görev değişikliği konusunu tartışmak için yeterli zaman kalmadığını belirten Orman, bu konunun önümüzdeki hafta yapılacak toplantıda tartışılmasını istedi
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »