21 Mayıs 2018, Pazartesi

Beşiktaş transfer telaşında

Beşiktaş'ta, Kostas Mitroglou ve Manuel Lanzini'yi İngiltere kampına yetiştirmek için yoğun çaba sarfediyor

10 Temmuz 2014 Perşembe 17: 3
Beşiktaş transfer telaşında
Gelecek sezonda yarışacağı 3 kulvarda da önemli başarılar kazanmak isteyen Beşiktaş, kadrosunu güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

İlk etapta yeni transferleri Almanya kampına yetiştirmek için düğmeye basan Siyah-Beyazlılar, temasta olunan isimler konusunda yaşanılan pürüzlerden dolayı bu amacını gerçekleştirememişti.

Bugün sona eren kampa Ramon Motta ve Cenk Tosun dışında bir isim kazandıramayan Kara Kartal’ın, tüm planlarını pazar güna başlayacak İngiltere kampı üzerine kurduğu bildirildi.

MİTROGLOU İLE PAZARLIKLAR SÜRÜYOR

Portekizli golcü Hugo Almeida’dan boşalan hücum hattını Fulham’lı Konstantinos Mitroglou’yla doldurmak için gaza basan Kara Kartal’ın, Yunan golcüyü Ada’ya getirebilmek için yoğun çaba sarfettiği kaydedildi.

26 yaşındaki golcüyle ön anlaşma sağlayan ve kulübüyle pazarlıklarına devam eden Beşiktaş’ın, bu oyuncu konusunda atağının sürdüğü bildirildi.

LANZİNİ'DE VERGİ SORUNU

Orta alanını genç bir 10 numarayla takviye etmek için düğmeye basan ve Arjantin devi River Plate’in başarılı oyuncusu Manuel Lanzini’yi renklerine bağlamak için uzun süredir temaslarını sürdüren Kartal’ın, ikinci bombasını bu oyuncuyla patlatmayı planladığı ifade edildi.

Yeni sezonda Avrupa’da forma giymek isteyen ve Beşiktaş’a yeşil ışık yakan 21 yaşındaki futbolcu için River Plate’le arasındaki vergi krizini çözmek için son aşamada olan Siyah-Beyazlılar’ın en yakın zaman içinde 500 bin Euro’luk sorunu çözmeyi planladığı öğrenildi.
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »