Beşiktaş'a yerli stoper

Siyah-Beyazlılar, Kasımpaşa ile sözleşmesi sona eren Yalçın Ayhan ile her konuda anlaştı. Taraftarın tepkisi nedeniyle transfer yıldız oyuncuların alınmasının ardından açıklanacak.

22 Haziran 2014 Pazar 5: 8
Beşiktaş'a yerli stoper
Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş, ilk dış transferini gerçekleştirmek üzere… Kartal, Kasımpaşa ile sözleşmesi sona eren Yalçın Ayhan ile büyük oranda anlaşmaya vardı. 32 yaşındaki oyuncu, Siyah-Beyazlılar ile kısa süre içinde iki yıllık sözleşme imzalayacak.

Yalçın’ın yakın çevresine, "Beşiktaş’a geleceğim için çok mutlu ve heyecanlıyım" dediği örenildi. Yönetim, taraftar tepkisinden dolayı Yalçın’ın transferini açıklamıyor. Siyah-Beyazlı yöneticiler, yıldız oyuncu transferlerini yaptıktan sonra 32 yaşındaki stoperi KAP’a bildirecek.

River Plate forması giyen Manuel Lanzini transferinde ise menajeri olan babası fiyat yükseltti. Lanzini ile her konuda anlaşan Siyah-Beyazlılar, baba Lanzini nedeniyle transferi bitiremiyor. Yönetim, baba Lanzini yüzünden bu transferin de Diego transferine benzemesinden korkuyor.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »