19 Temmuz 2018, Perşembe

Beşiktaş'ın transfer planları şekilleniyor

Beşiktaş'ın ara transfer döneminde yapılacak transfer çalışmaları şekillenmeye başladı.

15 Kasım 2013 Cuma 18:38
Beşiktaş'ın transfer planları şekilleniyor
Ara transfer döneminde alınan futbolcuların takıma adapte sürecinin uzaması durumunda,çoğu zaman kadroya bile giremeden sezonun bittiğini düşünen yönetim,Ronaldinho haricinde transfer yapılmasına sıcak bakmıyor. Ancak,Slaven Biliç'in istemesi durumunda ,takıma takviye yapılacak. Beşiktaş yönetimi bu konuda harekete geçmek için Biliç'ten gelecek raporu bekliyor.

5 aydır Ronaldinho için uğraşan Beşiktaş yönetimi bu transferin gerçekleşmemesi durumunda başka bir yıldız futbolcuya teklif götürmeyi düşünmüyor .Maliyetlerinin çok yüksek olması sebebiyle Adebayor, Pirlo ve Diego gibi isimler ile temasa geçmeyen yöneticiler, Önder Özen'in ''Transfer politikasını, genç ve potansiyeli yüksek oyuncu bulma üzerine kurma'' fikrine destek veriyor.

Türk sağ bek ve stoper öncelikli


Takımda sadece Serdar Kurtuluş'un yedeğinin olmaması, sağbek mevkisine arayışları arttırmış durumda.Sağbeke yerli arayışında olan teknik heyet Türkiye içindeki futbolcuların yüksek bonservislerinden dolayı rotayı gurbetçi futbolculara çevirdi.İbrahim Toraman'ın kadro dışı kalmasından sonra Türk stoper sayısı bire düşen Beşiktaş'ta ayrıca yerli bir stoper alınması da transfer planlarının içinde.Sportif Direktör Önder Özen bu konuda kendi izlenimlerinin yanında Avrupa'da ki gönüllü scoutlardan da çok önemli destek ve raporlar alıyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »