Beşiktaş'ta Gökhan Töre depremi!

Siyah-beyazlı takımın milli futbolcusu Gökhan Töre, psikolojisinin bozulduğunu belirterek, "Yönetim ile konuşup sezon sonunda ayrılmak istediğimi söyleyeceğim" dedi.

21 Kasım 2014 Cuma 18:28
Beşiktaş'ta Gökhan Töre depremi!
Milli Takım'da Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak ile yaşadığı 'silah çekme' olayı, ardından bir bardaki kavganın ardından yaralanma... Gökhan Töre’nin son 1 yıldaki müthiş performansı bile bu olayların gölgesinde kaldı.

Pek değil, hiç konuşmadı ama sonunda patladı. Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; yakın çevresi ile içinde bulunduğu ruh halini paylaşan başarılı oyuncu, siyah-beyazlıları şok edecek bir açıklama yaptı; sezon sonunda ayrılmak istediğimi yönetime söyleyeceğim.

"DEFALARCA ÖZÜR DİLEDİM"

Gökhan Töre, ruh halinin bozulduğunu şu net ifadelerle anlattı:
 
"Hayatım alt üst oldu. Artık neredeyse hiçbir yere çıkamıyorum, gezemiyorum. Dışarıya çıktığımda tepkilerle karşılaşıyorum. Bu nedenle eve hapsoldum. Psikolojim bozuldu. Evet, büyük bir hata yaptım. Pişmanım ama hayat devam ediyor, ben de kariyerime devam etmek zorundayım. Hakan ve Ömer’den defalarca özür diledim ama o olay peşimi bırakmıyor. Allah’tan futbolum olumsuz yönde etkilenmedi. İyi bir performans ortaya koydum. Futbolum da kötü olsaydı biterdim. Türkiye ’de bu psikoloji ile devam etmem çok zor. Burada kafeste gibiyim. Yönetim ile konuşup sezon sonunda ayrılmak istediğimi dile getireceğim. Futbol hayatıma Avrupa ’da devam etmek istiyorum."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »