21 Haziran 2018, Perşembe

Beyoğlu'nda vahşet

2. Münevver Karabulut olayı mı?

5 Haziran 2014 Perşembe 7: 0
Beyoğlu'nda vahşet
Beyoğlu Bülbül Mahallesi Turan Caddesi Aşıklar Sokak'ta park halindeki bir otomobilin yanına bırakılan bir bavul, temizlik işçisinin dikkatini çekti. Temizlik işçisi bavulu açtığında kanlar içindeki ceset ile karşılaştı.

Temizlik işçisinin haber vermesi üzerine gelen polisler ceset ve çevresinde incelemelere başladı. Yapılan ilk incelemede cesedin, boynu kesilerek öldürülen 20-25 yaşlarında, 1.50 boylarında bir kadına ait olduğu belirlendi. Ekipleri, cesedin bırakıldığı sokak ve çevresinde geniş çaplı inceleme başlattı. 

Cesedin bırakıldığı sokak başında bulunan MOBESE kameraları da incelemeye alındı. Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısının talimatıyla ceset, incelenmek üzere Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Bavuldaki cesedi ilk gören Beyoğlu Belediyesi'nde çalışan temizlik işçisi de ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Beyoğlu Belediyesi Temizlik şefi Erol Emre, “Sabah 06.20'de görevli arkadaşımız Aşıklar sokağa geçiş yaptığında malum bavulu buluyor. Üstünde kan izleri görünce içine bakıyor ki cesedi görüyor. Polisi arıyor bilgilendiriyor, bizi bilgilendiriyor. Bildiğim kadarıyla cesedin ayakları ve kolları var. Gövde yok. Büyük ihtimalle ceset kadına ait" diye konuştu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »