Bilecik TSO'dan Hisarcıklıoğlu'na destek

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Fevzi Uzun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) ağustosta gerçekleştirilecek seçimlerinde mevcut başkan Rifat Hisarcıklıoğlu'na yeni dönemde de destek vereceklerini bildirdi.

27 Haziran 2013 Perşembe 0:49
Bilecik TSO'dan Hisarcıklıoğlu'na destek
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Fevzi Uzun, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) ağustosta gerçekleştirilecek seçimlerinde mevcut başkan Rifat Hisarcıklıoğlu'na yeni dönemde de destek vereceklerini bildirdi.

Uzun, yaptığı yazılı açıklamada, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun Bilecik'e vermiş olduğu desteklerin göz ardı edilemeyeceğini belirterek, yeni hizmet binasının yapımındaki desteklerinden ve fakülte sözü ile Bilecikli sanayici ve iş adamları nezdinde ayrı bir değere sahip olduğunu ifade etti.  

Desteklerinin bundan sonra da artarak devam edeceğine yönetim olarak inandıklarını belirten Uzun, şunları kaydetti:

"TOBB, yaklaşık 1 milyon 400 bin müteşebbisiyle ülkemiz ekonomisine can vermektedir. 2023 hedeflerimiz için tüccar ve sanayicileri, kadın ve genç girişimcileriyle Türkiye ekonomisinin geleceğini inşa etmektedir. Ağustos ayında yapılacak olan seçimlerde Hisarcıklıoğlu'nu destekliyoruz. Gerçekleşecek seçimde kendisine şimdiden başarılar diliyoruz."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »