BİM'in ilanı herkesi şaşkına çevirdi!

Şu anda akıllı telefonlar arasında en pahalı seçeneklerden biri olan Apple`ın en yeni modeli iPhone X beklenen ilgiyi görmeyince, ekonomik ürünlerin satışını gerçekleştiren market zinciri BİM`de satışa çıkıyor.

4 Mart 2018 Pazar 18: 4
BİM'in ilanı herkesi şaşkına çevirdi!
Şu anda akıllı telefonlar arasında en pahalı seçeneklerden biri olan Apple'ın en yeni modeli iPhone X, ekonomik ürünlerin satışını gerçekleştiren market zinciri BİM'de satışa çıkıyor. iPhone X'in BİM'de satışa çıkmasının en dikkat çeken yanı ise şu anda Türkiye'deki satış fiyatının oldukça altında bulunması.
 
Türkiye'de 6 bin 99 TL'den başlayan modelin BİM'deki satış fiyatı 4 bin 999 TL. Böylelikle BİM, iPhone X'i resmi satış fiyatının yaklaşık yüzde 18, yani 1.100 TL daha ucuza satmış olacak.
 
Bir BİM mağazasına asılan afişle yapılan duyuruya göre 9 Mart'ta iPhone X satışa çıkacak. Ayrıca model, 2 yıl Apple Türkiye garantisine de sahip durumda.
 
BİM, daha önce yeni teknoloji ürünlerinin satışıyla adından bahsettirmeyi başarmıştı. Uygun fiyatlı iPhone şarj kablosu ve kulaklık ürünlerini satan BİM, PlayStation 4 satışıyla da dikkat çekmişti.
 
iPhone X satışının en büyük farkı ise BİM'in ilk kez piyasaya çıkış tarihi yeni olan biri ürüne indirim yapması. 
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »