25 Haziran 2018, Pazartesi

Binali Yıldırım ve ekibine şok!

Anıtkabir'de Başbakan Binali Yıldırım geçerken nöbet tutan asker baygınlık geçirip yere düştü. Baygınlık geçiren askere ilk müdahale o sırada Başbakan'ın yanında bulunan sağlık bakanı Recep Akdağ tarafından yapıldı.

29 Mayıs 2016 Pazar 15:58
Binali Yıldırım ve ekibine şok!
65'in Hükümetin TBMM'de güvenoyu almasının ardından Başbakan Binali Yıldırım önderliğinde Hükümet üyeleri Anıtakabir'e ziyarette bulundu. Ziyaret devam ederken nöbet tutan bir asker baygınlık geçirdi. Askere ilk müdahaleyi Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptı.

Ziyaret esanasında kötü bir sürpriz de yaşandı. Başbakan Binali Yıldırım mozaleye çiçek bıraktı. Konuşma yapmak için Misak-ı Milli Kulesi'ne geçerken bir asker baygınlık geçirdi. Askere ilk müdahaleyi Sağlık Bakanı Recep Akdağ yaptı.

BAŞBAKAN'DAN AÇIKLAMA 

 Başbakan Binali Yıldırım da askerin yanına giderek bilgi aldı. Tansuyonu düşen  asker daha sonra ayğa kalktı. Başbakan Binali Yıldırım askerin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Bakan Akdağ'ın da ilk müdahalede bulunduğu dile getirdi. Yıldırım, Allaha şükür kötü bir durum yok. Ayakta durmaktan tansiyonu düşmüş" dedi. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »