Bodrum katta kafasından vurularak öldürüldü

Şişli'de, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, apartmanın bodrum katında, kafasından tabancayla vurulup öldürülmüş olarak bulundu.

22 Şubat 2015 Pazar 0:32
Bodrum katta kafasından vurularak öldürüldü
Olay, saat 11.00 sıralarında Gülbahar Mahallesi Karanfil Yorulmaz Sokak Sakarya Apartmanı 12/2 numarada meydana geldi. Apartman sakini bir kişi, bodrum kattaki dairenin önündeki merdivenlerin başında kanlar içinde yerde yatan bir kişiyi görünce durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları incelemede, üzerinden kimliğini belirleyecek herhangi bir belge çıkmayan kişinin başının arkasından tabancayla vurulmuş olduğunu tespit etti. Cesedin yanında el yapımı bir tabanca da bulan polis, olay yerinde boğuşma izlerine rastladı. Apartman sakinlerinin tanımadığı şahsın 6 ay önce taşındığı, oturduğu dairede yataktan başka eşya bulunmadığı öğrenildi.

Apartman çevresinde inceleme yapan polis ekipleri, ölen şahsı tanıdığı bildirilen bir kadını ifadesine başvurmak üzere polis merkezine götürdü. Yapılan incelemelerin ardından ceset Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morgu'na kaldırıldı. 

 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »