26 Eylül 2018, Çarşamba

Boğazı ortadan ikiye ayrılmış halde bulundu

İngiltere'de Hint Müslüman genç bir kız Arap Müslüman bir erkekle ilişki yaşamaya başladığı için feci şekilde öldürüldü. Oldukça lüks bir evde cesedi bulunana kızın defalarca tecavüze uğradığı, boğazı yukardan aşağıda doğru yarılarak öldürüldüğü belirtiliyor.

25 Temmuz 2017 Salı 19:12
Boğazı ortadan ikiye ayrılmış halde bulundu
İngiltere'nin başkenti Londra'da bir buçuk milyon pound değerinde klüks bir villada polis 19 yaşındaki makyaj artisti Celine Dookhran'ın cesedini buldu.

Olayın bir namus cinayeti olduğunu belirten polis, genç kızın defalarca tecavüze uğradığını ve boğazının yukardan aşağıda doğru bıçakla yarılarak öldürüldüğünü söyledi. 

Evde arama yapan polis bir başka genç kız daha buldu. O da Celine gibi tecavüze uğramış ve boynu kesilmişti. Neyse ki genç kız ölmeden kurtarıldı. 

Olayla ilgili  Mücahit Arşid isimli 33 yaşındaki adam tecavüz, insan kaçırma,cinayet ve cinayeteteşebbüs suçlarından yargılanmak üzere tutuklandı. Aynı zamanda Arşid'in işbirlikçisi 28 yaşındaki Vincent Tappu da insan kaçırma suçundan yargılnacak. 

Korkunç şekilde katledilen 19 yaşındaki Celine Dookhran'ın Arap bir Müslüman ile yaşadığı ilişki ailesi tarafından onay görmüyordu. Çünkü kendileri Hint Müslümanlardı ve sadece kendi ırklarından olan Müslümanlarla birlikte olabilirlerdi.

1996 yılında Londra'da dünyaya gelen Dookhran sosyal medya hesabı üzerinden makyaj artistliği yapıyordu. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »