Bosna Hersek, Santos'u 5'ledi

Bosna Hersek, Brezilya'nın Santos takımıyla yaptığı hazırlık maçını 5-1 kazandı

10 Haziran 2014 Salı 19:44
Bosna Hersek, Santos'u 5'ledi
 
Bosna Hersek Milli Takımı, ilk maçını Brezilya'nın Santos takımıyla yaptı. Maçı 5-1 kazanan Bosna Hersekli futbolcular, bu maçla Dünya Kupası  öncesinde kendilerini deneme fırsatı buldu.

Daha önce ABD ve Fildişi Sahili A Milli Takımları ile dostluk maçları  oynayan Bosna Hersekli futbolcular, günü dinlenerek geçirecek.
 
Bosna Hersek A Milli Takımı, 2014 Dünya Kupası kapsamında, ilk maçını  15 Haziran'da Arjantin ile oynayacak.
 
TARAFTARLAR BREZİLYA'YA GELDİ
 
Bosna Hersek A Milli Takımı'nın yurt dışından gelen ilk taraftar  grubu, Avustralya'dan Brezilya'ya geldi.

Takımlarının maçlarını izlemek için 30  saatlik uçuşu göze alan taraftarlar, Bosna Hersek'in 2014 Dünya Kupası'nda yer  almasından duydukları mutluluk ve heyecanı dile getirdiler.
 
Bosna Hersek kökenli taraftarlar Damir Rizviç, Fudo ve Aydin Veliç,  Guaruja'ya Melbourne'den geldiklerini, daha sonra ise Rio de Janeiro'ya  gideceklerini söyledi.
 
Bosna Hersek Milli Takımı'nın başarılarından duydukları memnuniyeti  ifade eden taraftarlar, takımın Dünya Kupası maçlarında da iyi performans  beklediklerini kaydetti.
 
Fudo Veliç, Brezilya'da bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Senelerdir Dünya Kupası'na gitmek için para biriktiriyorduk. Eğer  Dünya Kupası'nın nerede olacağını bana sormuş olsalardı, Brezilya'yı seçerdim,  dolayısıyla burada olmak beni çok mutlu ediyor. Fakat buraya gelmek için üçümüz de, sadece uçak biletleri için 3 bin 700 avustralya doları verdik" diye konuştu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »