Bu kişi kim? Yerdeki göstericiye tekme, ağır küfürler

Yer Taksim meydanı... Bir gösterici yere yatırılarak etkisiz hale getirilmiş.

1 Haziran 2014 Pazar 20:52
Bu kişi kim? Yerdeki göstericiye tekme, ağır küfürler
Taksim Meydanı'nda, çevresinde onlarca polisin olduğu gösterici yere yatırılıp etkisiz hale getirildiği sırada oradan geçen bir sivil tarafından tekmelendi. Ağır küfürler savuran bu bu kişi yoluna devam etti. Gösterici polisler tarafından gözaltına alındı.

Çevresinde onlarca polis var. Bu sırada oradan geçen bir sivil yerde yatan gösterİciye bir tekme darbesi vuruyor. Bu kişi polislerden biri tarafından iteklenirken, tekme darbesiyle acı hissettiği anlaşılan göstericiden "ahh" sesi yükseliyor. Bu ses görüntüye girmeyen sivili daha çok sinirlendiriyor. Ardından içinde ağır küferler de olan, yerde yatan kişiyi hedef alan sözler başlıyor, 

"A... na k..m.. Ulen oğlum Türkiye Cumhuriyeti Devleti burası, burada yaşıyon de mi.. a... k.. i.nesi.. Burada bu kadar memur var, sana yol mu verecek.. Sana kim vurmuş ya oğlum, ne bağırıyon.. a.... avradını...." 

Seslerden yanında ikinci bir sivil olduğu anlaşılan bu kişi yoluna devam ederken yerden kaldırılan gösterici polislerin sıkı kontrolünde gözaltına alınıyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »