19 Temmuz 2018, Perşembe

Bugün hava nasıl? 11 Kasım 2013

Tüm yurttaki hava durumunu Gazete5.com.'dan öğrenebilirsiniz. İşte il il hava durumu...

11 Kasım 2013 Pazartesi 7: 0
Bugün hava nasıl? 11 Kasım 2013
Yapılan son değerlendirmelere göre; Doğu Anadolu'nun güneydoğusu, Güneydoğu Anadolu ile Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Elazığ ve Bingöl çevrelerinin genellikle yağmur ve sağanak, yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Marmara, İç Ege, Göller Yöresi, Batı ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında;Ülke genelinde gündüz sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde, gece sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarın; Genellikle güney ve doğu yönlerden, zamanla Güneydoğu Anadolu'da kuzey yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, Marmara'nın güneybatısı, Ege Kıyıları ile ilk saatlerde Batı Karadeniz Kıyıları'nda yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

MARMARA


Az bulutlu ve açık, zamanla batı kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin güneybatısında güney yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor.

EGE


Az bulutlu ve açık, öğle saatlerinden sonra Kıyı Ege'nin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; kıyı kesimlerde güney yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ


Az bulutlu ve açık, Doğu Akdeniz'in sabah saatlerinde parçalı yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU


Az bulutlu ve açık, bölgenin doğusunun yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor

BATI KARADENİZ


Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; ilk saatlerde kıyı kesimlerde güney yönlerden yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ


Az bulutlu, bölgenin doğusunun parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.


DOĞU ANADOLU


Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerine kadar bölgenin güneydoğusu ile Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Elazığ ve Bingöl çevrelerinin yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin kuzey kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.


GÜNEYDOĞU ANADOLU


Parçalı çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »