20 Haziran 2018, Çarşamba

Bugün hava nasıl? 11 Kasım 2013

Tüm yurttaki hava durumunu Gazete5.com.'dan öğrenebilirsiniz. İşte il il hava durumu...

12 Kasım 2013 Salı 15:37
Bugün hava nasıl? 11 Kasım 2013
Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Doğu Karadeniz'in doğusu ile Doğu Anadolu'nun doğusunun aralıklı yağmur ve yer yer sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Marmara ile İç kesimlerde yer yer pus ve sis hadisesi görüleceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında; Önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde gündüz sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde, gece sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarın; Genellikle kuzeyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, gece saatlerinde Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

MARMARA


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor. Rüzgarın gece saatlerinde yer yer kuvvetli olarak (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

EGE


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ


Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Göller Yöresi'nde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

İÇ ANADOLU


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ


Parçalı ve çok bulutlu, Artvin ile zamanla Rize ve Trabzon çevrelerinin kısa süreli sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Orta Karadeniz'in iç kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.


DOĞU ANADOLU


Parçalı ve çok bulutlu, Kars, Ardahan, Bitlis'in kuzey çevreleri (Adilcevaz, Ahlat) ile zamanla Ağrı, Iğdır, Erzurum, Bitlis ve Muş çevrelerinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


GÜNEYDOĞU ANADOLU


Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »