Bugün hava nasıl? 13 Kasım 2013

Tüm yurttaki hava durumunu Gazete5.com.'dan öğrenebilirsiniz. İşte il il hava durumu...

13 Kasım 2013 Çarşamba 15:56
Bugün hava nasıl? 13 Kasım 2013
Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, ) Rize ile Artvin'in Hopa ve Arhavi ilçeleri ile sabah ilk saatlerde Kars çevrelerinin aralıklı yağmur ve yer yer sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'nın güneyi, İç Ege, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun güneyi ile Güneydoğu Anadolu'nun doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi görülmesi bekleniyor.

Hava sıcaklığında; Önemli bir değişiklik beklenmiyor. Ülkemiz genelinde gündüz sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde, gece sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor.

Rüzgarın; Genellikle kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, Marmara ile Kuzey Ege kıyılarında yer yer kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

MARMARA


Parçalı, kuzey kesimleri yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.Sabah ve gece saatlerinde güneyinde yer yer yoğun olmak üzere sis olayı görülecek. Rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

EGE


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde sis olayı görülecek.Rüzgarın Kuzey Ege kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esmesi bekleniyor.

AKDENİZ


Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU


Az bulutlu ve açık zamanla parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ


Parçalı ve az bulutlu, kıyılarının yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde sis olayı görülecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ


Genellikle parçalı, doğusu yer yer çok bulutlu, Rize ve Artvin'in Hopa ve Arhavi ilçelerinin yerel sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.


DOĞU ANADOLU


Parçalı, kuzey ve doğusunun çok bulutlu, sabah ilk saatlerde kars çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor.Sabah ve gece saatlerinde güneynde yer yer sis olayı görülecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU


Parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Doğu kesimlerinde yer yer pus ve sis hadisesi bekleniyor.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »