Burcu Ayhan'ın hedefi madalya

Yüksek atlamada Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Burcu Ayhan, madalya beklediğini söyledi

7 Ağustos 2014 Perşembe 18:24
Burcu Ayhan'ın hedefi madalya
Milli atlet Burcu Ayhan, "Bütün sezon  boyunca Avrupa Şampiyonası'nda final yarışmak için çalıştım, emeklerimin  karşılığını almak istiyorum" dedi.
 
Yüksek atlamada iyi bir sezon geçiren ve 12-17 Ağustos tarihlerinde İsviçre'nin başkenti Zürih'te yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda, Türkiye'nin madalya umutları arasında yer alan Ayhan, hazırlıklarına Naili Moran Pisti'nde devam ediyor.
 
Ayhan yaptığı açıklamada, sezona iyi başladığını  belirterek, "Uzun bir sezon geçirdim. Kasım ayından beri aralıksız çalışıyoruz. İyi başladım ancak son birkaç yarışta hava koşullarından olumsuz etkilendim" diye konuştu.
 
Yüksel, performans olarak düşüşte olduğunu kaydederek, şöyle devam etti: "Son dönemdeki sağanak yağışlar beni çok etkiledi. Yüksek atlama  branşı yağıştan çok etkileniyor. Derecelerim düştü ama çok sıkı çalıştım. Bütün sezon boyunca Avrupa Şampiyonası'nda final yarışmak için çalıştım, emeklerimin karşılığını almak istiyorum. Romanya ve Lüksemburg'taki yarışları birinci tamamladım. Onların verdiği bir motivasyon var. Verilerim çok iyi ama atlamadıktan sonra veriler bir işe yaramıyor."

 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »