21 Mayıs 2018, Pazartesi

Bursalı genç atletler ödüllendirildi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, Büyükşehir Belediyesporlu atletleri altınla ödüllendirdi.

4 Şubat 2015 Çarşamba 18:26
Bursalı genç atletler ödüllendirildi
BURSA (AA) - Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesporlu atletleri altınla ödüllendirdi.
İspanya'da yapılan 2015 Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda Genç Bayanlar kategorisinde takım halinde ikinci olan, ferdi olarak da ilk iki sırayı alan ve salise farkı ile üçüncülüğü kaçıran Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Bayan Atletizm takımı sporcuları, teknik heyetle birlikte Başkanı Altepe'yi makamında  ziyaret etti.
Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık'ın da katıldığı ziyarette konuşan Altepe, amatör spordaki faaliyetlerini tüm branşlarda sürdürdüklerini söyledi.
Belediye olarak her zaman sporcunun yanında olacaklarını dile getiren Altepe, şöyle konuştu:
"Sporun ana branşı olan atletizmde kulübümüz güzel işler yapıyor. Hem ulusal hem de uluslararası organizasyonlarda atletlerimiz başarıdan başarıya koşuyor,  göğsümüzü kabartıyor ve İstiklal Marşımızı da uluslararası arenada seslendiriyorlar. En son İspanya’nın Madrid kentinde yapılan Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda Sümeyye Erol kardeşimiz kendi kategorisinde ferdi Avrupa şampiyonu oldu. Yine Ekin Esra Kalır kardeşimiz ikinci oldu ve takım halinde Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübümüz Avrupa ikincisi oldu. Bu büyük bir başarı. İspanya'dan gelen güzel bir sonuç oldu bizim için. Sporun ana branşı atletizmde Bursa'nın ismini en iyi şekilde duyuran kulüp yöneticilerimiz, antrenörlerimiz ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını temenni ediyorum."
Konuşmasının ardından Altepe, sporcuları altınla ödüllendirdi.
Daha sonra başarılı sporcular, teknik heyetle birlikte daha sonra Bursa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü  Doç. Dr. Süleyman Şahin ve Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Cemal Vardar'ı da ziyaret etti.
 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »