23 Temmuz 2018, Pazartesi

Canlı yayında cinayet itirafı yapıldı polis stüdyoyu bastı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda cinayet itirafı yapılınca polis stüdyoya gelerek incelemelerde bulundu.

12 Kasım 2013 Salı 7: 0
Canlı yayında cinayet itirafı yapıldı polis stüdyoyu bastı
Müge Anlı'nın uzun yıllardır ATV'de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programında yine ilginç anlar yaşandı. Programda yaklaşık 2 haftadır işlenen cinayet konusu, bugünkü canlı yayında çözüme kavuşurken, Sevda adlı kadın birlikte olduğu Medet'in öldürülmesiyle ilgili canlı yayında itirafta bulundu.

30 Ocak'ta İstanbul Avcılar sahilinde öldürülen Medet isimli kişinin cinayeti hakkında yaklaşık 2 haftadır süren programda, Medet'in sevgilisi olduğu öğrenilen Sevda isimli kadın canlı yayında Medet'i Hasan isimli diğer sevgilisinin öldürdüğünü itiraf etti. "Medet'i Hasan öldürdü" diyen Sevda'nın bu itirafından hemen önce stüdyodan çıkartılan Hasan, kanal önüne gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Hasan'ı gözaltına alan polis ekipleri daha sonra stüdyoya gelerek itirafta bulunan Sevda'yı da gözaltına aldılar.

Yakalaşık 2 hafta önce Sevda'nın Medet ve Hasan ile yaptığı Facebook yazışmalarıyla işlenmeye başlayan cinayet konusu Sevda'nın bugünkü itirafları ile farklı bir boyuta taşındı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »