Cavcav'dan Fenerbahçe'ye tehdit

Kulüpler Birliği ve Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, yapılan toplantı sonrasında Fenerbahçe ve Trabzonspor'u sert sözlerle eleştirdi.

14 Kasım 2013 Perşembe 0:50
Cavcav'dan Fenerbahçe'ye tehdit
Kulüpler Birliği Vakfı'nın yasa ve gündemdeki maddelerle ilgili İstanbul'da yaptığı toplantı sona erdi. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı İlhan Cavcav, kulüplerle yapılan toplantı sonrasında açıklamada bulundu. İlhan Cavcav, yaptığı açıklamada, spor kanunu için çalışma yapılacağını belirterek, şunları söyledi:

''3 saate yakın toplantı neticesinde, kulüplerin hukukçuları, kulüp başkanlarının da iştirakiyle 55-60 kişilik bu toplantı neticesinde çok iyi kararlar aldığımızı ümit ediyorum. Hukukçu arkadaşlarımız, 6 kişilik bir heyet, beden terbiyesi genel müdürlüğünde spor hukuku ile ilgili bir çalışma yapmak üzere spor kanunu çıkartmak için çalışma yapacak. Sporcuların geleceği için olumlu hale getirecekler şartları. Sonra bize geri dönüş yapacaklar ve tekrar masaya yatıracağız.'' dedi.

E- Bilet uygulaması


İlhan Cavcav, 2014'te E-Bilete geçileceğini de vurguladığı açıklamasında, ''Kulüpler Birliği'nin Aralık ayı ve 2014'te e-bilet'e geçilecek. İstanbul'dan 3-4 kulübümüzün ve federasyonun yapacağı müzakerelerde olumsuz ve olumlu yönlerini tartışacaklar. En fazla ayın 15'ine kadar bu toplantı gerçekleştirilecek.'' diye konuştu.

Cavcav sözlerine şöyle devam etti;

''Birlik ve beraberliğin fayda sağlayacağı bir devirde ne Fenerbahçe başkanının ne de Trabzonspor başkanının ileri geri sözlerine bence kamuoyunda gülüyorlardır. İlhan Cavcav olarak ben gülüyorum. Bu şekilde hareketlerinden dolayı iki kulübümüzü de ayıplıyorum. Hacıosmanoğlu geldi zamanında. Çok da teşekkür ediyoruz. Kulüpler Birliği başkanı olarak bana yetki verdiğini de söylemek zorundayım. Çok önemli bir işi olduğunu da söyleyerek izin alıp gitti."

''İhraç ederiz''


Cavcav sözlerini bitirirken, ''Fenerbahçe bir toplantıya daha katılmazsa Kulüpler Birliği'nden ihraç ederiz''dedi.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »