Cem Uzan'ın kalbine üçüncü stent

Fransa'da yaşayan firari iş adamı Cem Uzan acil olarak operasyona alındı

27 Haziran 2014 Cuma 18:52
Cem Uzan'ın kalbine üçüncü stent
Türkiye'ye döneceği ve milletvekili adayı olacağı haberlerini avukatı kanalıyla yalanlayan Cem Uzan'ın başı, kalbiyle dertte! Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, 2009'da yurt dışına kaçan ve Fransa'da yaşayan firari işadamının yine bıçak altına yattı.
 
Önceki hafta rutin kontroller için gittiği Paris'teki Amerikan Hastanesi'nde kalp damarlarından birinde tıkanma tespit edilen Uzan, apar topar ameliyata alındı. Başarılı bir operasyonla Cem Uzan'a üçüncü kez stent takıldı.
 

ST. TROPEZ'DE DİNLENİYOR

 
Cem Uzan'ın kalbi, Türkiye'ye açtığı milyarlarca dolarlık davaları kaybettiği dönemlerde de teklemiş; yine aynı hastanede iki damarına stent takılmıştı. 28 Kasım 2012'de nikah masasına oturduğu Fransız eşi Fanny Hanım'ın başucundan ayrılmadığı Uzan, bu sefer de iki gün hastanede kalmış.

Cem Uzan, hastaneden taburcu olduktan sonra ameliyat yorgunluğunu üzerinden atmak için, eşi Fanny Hanım ile dünya jet-set'inin de favori tatil adresi olan St. Tropez'ye gitmiş. 2009'dan bu yana kış aylarını Paris'te, yaz aylarını ise St. Tropez'de geçiren Cem Bey, üçüncü eşi Fanny Hanım ile de burada tanışmıştı. 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »