Cem Yılmaz yeni filminin sürprizini verdi

Cem Yılmaz yeni filmi ile ilgili bilgileri Instagram hesabından duyurdu. Cem Yılmaz yeni bir filme başlayacağını bildirdi. Cem Yılmaz Instagram hesabı üzerinden ´Bu yaz bu filmi yazıyorum!

18 Mayıs 2016 Çarşamba 21:19
Cem Yılmaz yeni filminin sürprizini verdi
Cem Yılmaz yeni bir filmin müjdesini verdi. Komedyen-oyuncu Cem Yılmaz'ın Instagram'dan paylaştığı son fotoğraf, İftarlık Gazoz'dan sonraki yeni filminin habercisi olarak yorumlandı.

Her Şey Çok Güzel Olacak ile başlayan oyunculuk kariyerine  G.O.R.A., A.R.O.G, Yahşi Batı, Av Mevsimi gibi filmlerle devam eden Cem Yılmaz, son olarak Ali Baba ve 7 Cüceler'i hem yazmış hem de yönetmenliğini yapmıştı.

Son olarak da Yüksel Aksu'nun yönetmenliğini yaptığı İftarlık Gazoz'da  alışılagelmişin dışında bir başrol performansı sergileyen Cem Yılmaz yeni filminin haberini verdi. 

G.O.R.A. filmindeki Arif ve Ozan Güven’in canlandırdığı 216 adlı robotun birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Cem Yılmaz, fotoğrafın altına şu satırları yazdı: ‘Bu yaz bu filmi yazıyorum!’ 

Cem Yılmaz'ın paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni alırken hayranları da filmle ilgili bilgi alabilmek adına sorular sordu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »