19 Kasım 2018, Pazartesi

Cem Yılmaz'dan 'kaset' esprisi!

36. Uluslararası Tüyap Kitap Fuarı'nda kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz'le birlikte kitap imzalayan Cem Yılmaz, "Burada gerçek muhatabımla buluşuyorum, o çok güzel bir şey" dedi.

11 Kasım 2017 Cumartesi 16:59
Cem Yılmaz'dan 'kaset' esprisi!
Komedyen Cem Yılmaz, 36. Uluslararası Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzaladı. Kardeşi Can Yılmaz ve oyuncu Zafer Algöz ile birlikte bir yayınevi tarafından düzenlenen imza törenine katılan ünlü komedyen, kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu söyledi. 

Cem Yılmaz, "Kitap fuarı çok güzel bir yer. Çok güzel insanlarla karşılaşıyorum. Burada gerçek muhatabınla buluşuyorsun, o çok güzel bir şey. Çünkü bizim yaptığımız işlerin gerçek muhatabı buradaki bu parlak insanlar, parlak çocuklar" dedi.

Vizyonda 'Ayla', 'Mutluluk Zamanı', 'Yol Ayrımı' gibi çok güzel filmler olduğunu söyleyen Cem Yılmaz, "Ocağa kadar böyle gidecek inşallah. Ocak'ta da biz o güzel seyirciyle buluşacağız. Nisan'a kadar oynarız tahmin ediyorum" diye konuştu. 

"KASETİNİ PİYASAYA SÜRECEĞİZ"

Bir okurunun imzalatmak için kitap ile birlikte getirdiği kasetlerini imzalayan Cem Yılmaz,  "Kasetlerim çıkmış" esprisini yaptı. Okuru da, "Evet, piyasaya süreceğiz" diye karşılık verdi.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »