Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili iki lüks villada arama!

Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin Yalova'da bir villada sürdürülen arama çalışması genişletilerek bitişikteki villa da aranmaya başlandı. Öte yandan arama yapılan ilk villanın bahçesindeki kuyu incelemeye alındı, bahçeye itfaiye aracı getirtildi.

26 Kasım 2018 Pazartesi 22: 5
Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilgili iki lüks villada arama!
Yalova Valisi Muammer Erol, İstanbul'dan gelen özel ekibin Cemal Kaşıkçı ile ilgili Termal ilçesinde villada arama yaptığını açıkladı. Villanın ise Suudi Prensin arkadaşı olan Suudi bir işadamına ait olduğu, bir aydır kimsenin bulunmadığı bildirildi. Özel ekip villanın yanısıra yandaki başka bir villaya da geçerek burada da arama çalışması yapıyor.

Yalova'nın Termal ilçesinde uzun bir aranın ardından yeniden Cemal Kaşıkçı hareketliliği yaşanıyor. Samanlı Köyü'ndeki lüks bir villaya sabah erken saatlerde gelen çok sayıda polis, çevreyi güvenlik şeridi içerisine aldı. Villada, bahçede ve villa çevresindeki arazide arama yapan ekipler, Suudi infaz timi tarafından öldürülen gazeteci Cemal Kaşıkçı'ya ait iz aramaya başladı.  Villanın bahçesindeki kuyu incelemeye alındı, bahçeye itfaiyenin sel ve su  baskınlarına müdahale aracı getirildi 

Villanın, Prensin arkadaşı olan Suudi bir iş adamına ait olduğu ve bir aydır burada kimsenin olmadığı bildirildi.

Olay yeri inceleme ekipleri de kuyudaki çalışmalara destek veriyor.

İKİNCİ VİLLA DA ARANIYOR
Öte yandan operasyon kapsamında arama çalışmasının genişlediği ve bitişikteki villanın da aranmaya başladığı öğrenildi.

OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »