20 Haziran 2018, Çarşamba

Cemil İpekçi iyileşti, sahile koştu

Geçen hafta önce böcek ısırması şikayetiyle hastaneye giden Cemil İpekçi, kısa bir istirahatin ardından kendisini sahile attı

6 Temmuz 2014 Pazar 0: 8
Cemil İpekçi iyileşti, sahile koştu
Muğla'nın Bodrum ilçesinde, bir hafta önce böcek ısırması şikayetiyle kaldırıldığı hastanede tedavi edilen ünlü modacı Cemil İpekçi, aynı gün taburcu oldu.
Bir süre evde istirahat edip dinlenen İpekçi, Kumbahçe sahilinde güneşlenerek denize girdi. Gençlerin ilgi gösterdiği İpekçi, geçmiş olsun dileklerini kabul etti.

Hafta başında sahilde güneşlenirken böcek ısırması sonucu fenalaşan ünlü modacı Cemil İpekçi, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Serum takılan İpekçi'ye yapılan tahlil ve tetkiklerinin ardından böcek ısırması teşhisi konup, tedavisi yapıldı. 4 saatlik tedavinin ardından İpekçi, aynı gün taburcu edildi. Bu süre içinde evinde dinlenen İpekçi, bugün Kumbahçe sahilinde görüldü.

Denize girip güneşlenen İpekçi'ye sahilde, Bodrumlular sevgi gösterisinde bulundu.

Vatandaşların geçmiş olsun dileklerini kabul eden İpekçi, "Benim sahilde başıma gelenler her bir başka yabancı turistin de başına gelebilir. Ayrıca bazı insanların böceklere karşı alerjisi de olabiliyor. Bu tür böceklerin barınmaması için gerekli ilaçlamaların yapılması lazım. İlle de facia yaşandıktan sonra tedbir alınması gerekmiyor" dedi.

Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla), (DHA)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »