20 Haziran 2018, Çarşamba

Christiane Amanpour: Davutoğlu, ABD Esad'ı hedef alırsa destekleriz dedi

ABD'li ünlü televizyoncu Christiane Amanpour, Başbakan Davutoğlu'nun kendisine, ABD stratejisi Esad yönetimini hedef alırsa Türkiye'nin de kara birliklerini yönlendirebileceğini söyledi.

6 Ekim 2014 Pazartesi 23:16
Christiane Amanpour: Davutoğlu, ABD Esad'ı hedef alırsa destekleriz dedi
Christiane Amanpour, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile yaptığı ve bu akşam TSİ 21.00'de yayımlanacak röportaj öncesinde Twitter'dan yazdığı mesajında şöyle dedi:

"Türkiye Başbakanı Ahmet Davutoğlu, ABD stratejisinin Esad yönetimini hedef alması durumunda, karadan asker gönderebileceklerini söyledi. Bu akşam 20.00'de"

NATO'DAN KRİTİK AÇIKLAMA
NATO Genel Sekreteri, Türkiye'nin güvenliğini sağlamak için ihtiyaç duyulması halinde müttefik ülkelerin yarımcı olacaklarını açıkladı. Genel Sekreter Jens Stoltenberg bu açıklamayı, Polonya'ya düzenlediği ziyaret kapsamında gerçekleştirilen bir basın toplantısında yaptı.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/1 + YORUM EKLE
  • iSRAiL iCiN PARCALANIYOR PANTÜRKiST - 7 Ekim 2014 IRAK--LiBYA--SURiYE icin parcalaniyor müslüman kani akitiliyor insanlar yok ediliyor KADININ KIZIN NAMUSUNA TECAVÜZ ediliyor.. Nedeni ise iSRAiL bölgede savasacak müslüman halk müslüman güclü ARAP ülkesi görmek istemiyor..BOP esbaskani olan 2.peygamberden tutunuzda KARATAY YAHUDiSi olan herkese kadar iSRAiL icin calisiyor nerkes soyuna ceker A-ÖCALAN seyh said ve seyit riza emperyelistlerin usagi ididler diyor kendisi kimin usagi idi bugün A-ÖCALAN ile müzakereye oturan herkes YAHUDiLERE USAKLIK EDiYOR baska yorumlarin hepsi laf abazaligidir deli sacmasidir ihanetdir hainlikdir usaklikdir AKSiNi düsünen yazar cizer yürekli kim varsa davet etsin ALMANYA,da istedikleri kanalda tartismaya gelmez isem namerdim....

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »