23 Şubat 2019, Cumartesi

Ciciş kardeşler yine tartıştı

"Cicişler" olarak tanınan Esra Ersoy ve Ceyda Ersoy kardeşler, yine kavga etti. Esra Ersoy, kız kardeşi Ceyda Ersoy'un telefonunu arabanın camından yola fırlattı.

24 Eylül 2018 Pazartesi 18:28
Ciciş kardeşler yine tartıştı
Sokak ortasında kavgalarıyla olay olan Ciciş kardeşler Esra ve Ceyda Ersoy yine birbirine girdi. Esra Ersoytartıştığı kardeşinin  telefonunu arabanın camından attı. Daha sonra barışan kardeşler, bu kez de arabadan atılan telefonu aramaya koyuldu. 

Esra Ersoy, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak kayıp telefonu aradıklarını duyurdu.

Ersoy, yaptığı bu paylaşıma; "Ceyda'yla arabada tartıştık o sırada ben onun İphone telefonunu arabanın camından dışarı attım. Sonrasında barıştık ama numarasını arıyoruz. Şarjı tam olmasına rağmen telefonu kapalı çalıyor. Kim aldıysa ve kullanmayı ya da satmayı düşünüyorsa karakola bildireceğiz.  İmei numarasından telefonu kapattıracağız yani alan kişi geri verirse iyi olur yoksa ne satabilir ne kullanabilir bunları yapmaya kalktığında da yakalanır. İnsalık ölmüş. Normalde aradığımızda telefonu açıp bize teslim etmesi gerekirken yaptığı terbiyesizliğe bak. Yok yani telefona ihtiyacı varsa yenisini verelim yeter ki içinde kardeşimin özelinin olduğu telefonu geri versin. Ayıp" notunu düştü.


 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »