28 Mayıs 2018, Pazartesi

Çiş kavgasında kan döküldü

Düğün evinin duvarına çiş yapınca ortalık karıştı. Bıçaklı kavgada 4 kişi hastanelik oldu

17 Haziran 2014 Salı 0:42
Çiş kavgasında kan döküldü
Aydın'da, bir düğünde çıkan sopa ve bıçakların kullanıldığı kavgada 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Kavganın, davetli olmadıkları halde dışardan gelen bir grup içindeki alkollü bir kişinin, düğün evinin duvarına çiş yapması nedeniyle çıktığı ileri sürüldü.

Dün Ata Mahallesi, 739 Sokak'ta, Çine İlçesi'nden Aydın'a gelin gelen Seyhan Uludağ (21) ile bir fabrikada işçi olarak çalışan Murat Sağanak (25) için düğün töreni düzenlendi. Düğüne katılanlar çalan müzikler eşliğinde gönüllerince halay çekip, göbek atarak eğlendi.

Saat 23.30 sıralarında, düğüne gelen gruptan alkollü bir erkeğin, iddiaya göre düğün evinin duvarına çiş yapması üzerine kavga çıktı.

Sopa ve bıçakların kullanıldığı kavgada, 2'si bıçakla 4 kişi yaralandı. Çine'den düğüne gelen yaralılar E.Ö. (17), H.Y. (41) ve M.Y. (15) ile E.K. (18), ambulanslarla Aydın Devlet Hastanesi, Aydın Atatürk Devlet Hastanesi ve Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralıların hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. 

Kavga nedeniyle bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kavgadan geriye kırılmış sandalyeler kalırken, polis hastanelerde de geniş çaplı önlem aldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Cem ULUCAN/ AYDIN, (DHA)
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »