13 Aralık 2018, Perşembe

Çocuklarını diri diri yaktı

Üç çocuğunu da yakan anne Avrupa'da olay oldu. Çocuklarını yakıp çığlıklarını da kocası Hellmut Ulin'e dinletirdi. Kocasını arayıp, "Çığlıklarını duyuyorsun, ama yapabileceğin hiçbir şey yok" dedi.

14 Şubat 2015 Cumartesi 3:56
Çocuklarını diri diri yaktı
Tüyler ürperten bu olay dün Belçika'nın Lennik şehrinde meydana geldi. 35 yaşındaki kadın üç kız çocuğunu bir kulübeye kilitleyip ateşe verdi. Daha sonra kocasını arayan cani kadın çocuklarının çığlıklarını babalarına dinletti. Evden 12 mil uzakta olan baba Hellmut Ulin (38) telefondaki çığlık seslerini duyunca çılgına döndü.
 
Babalarına çocuklarının çığlıklarını dinleten gözü dönüş kadın, kocasına "Onları kurtarmak için acele etsen de çok geç kalmış olacaksın. Onları kurtaramayacaksın" dedi.
 
Telefondan sonra eve koşan baba gördükleri karşısında şok geçirdi. Baba eve vardığında 2 yaşındaki Omy, 4 yaşındaki Abbygail ve 6 yaşındaki Madyson'un yanmış cesetleriyle karşılaştığını dile getirdi. Baba Hellmut, olay yerine vardığında annelerinin bahçede sakince sigara içtiğini ve kendisine "On dakika çığlık attıktan sonra sesleri kesildi" dediğini belirtti.  

Kan donduran bu durum karşısında çaresiz kalan koca, "Ona icrayla ilgili bir mektup göndermiştim. Ama onu sadece korkutmak için yaptım" dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »