Davutoğlu'na teşekkür eden tek isim o oldu!

Başbakan Yardımcılığı görevinden Kalkınma Bakanlığı'na kaydırılan Lütfi Elvan'ın sosyal paylaşım sitelerinden duyurduğu teşekkür mesajındaki ayrıntı dikkat çekti. Elvan; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na da teşekkür etti.

24 Mayıs 2016 Salı 21:18
Davutoğlu'na teşekkür eden tek isim o oldu!
Bir önceki hükümet döneminde Başbakan Ahmet Davutoğlu ile çok yakın çalışan ve Davutoğlu'nun görevinden istifa etmesiyle kabine dışı kalacağına kesin gözüyle bakılırken, yeni kabineye Kalkınma Bakanı olarak giren Lütfi Elvan, ilk açıklamayı Twitter üzerinden yaptı.

Elvan, yaptığı teşekkür açıklamasında, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve yeni Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra, birlikte çok yakın çalıştığı eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na da teşekkür eden tek isim oldu. Elvan açıklamasında, şu ifadelere yer verdi:

"Değerli dava arkadaşlarım, 65. Hükümetimiz hayırlı olsun. İlk günkü aşkla milletimize hizmet yolunda dur durak bilmeden çalışmayaz devam edeceğiz. Kurucu liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a ve 64. Hükümetimizin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'na ve bu davaya hizmet eden tüm yol arkadaşlarıma bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan özellikle Mersinli, Karamanlı ve Konyalı hemşerilerime tüm Türkiye'ye teşekkür ediyorum. Vatana, millete hayırlı uğurlu olsun."
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »