Demokrat Parti (DP) aday listesini açıkladı (1)

Demokrat Parti (DP) 2015 seçimleri için aday listesini açıkladı.

15 Nisan 2015 Çarşamba 20:43
Demokrat Parti (DP) aday listesini açıkladı (1)
Demokrat Parti (DP) 81 il, 85 seçim bölgesinde 550 milletvekili adayından oluşan listesini YSK'ya teslim etti.

Demokrat Parti'nin 7 Haziran 2015 Milletvekili Genel Seçimleri 25. Dönem Milletvekili Aday Listesi şöyle:

ADI SOYADI  /  MESLEĞİ  /  İL 1. TERCİHİ  /  MV. SIRASI

HAKAN    TOPALOĞLU  /  SENDİKACI  /  ADANA    1
CELAL    TOPALOĞLU  /  SERBEST  /  ADANA    2
YALÇIN    METE  /  İŞ ADAMI  /  ADANA    3
MUHAMMET EMİN    ATASEVER  /  SERBEST  /  ADANA    4
BAHA    İSPİR  /  ÇİFTÇİ  /  ADANA    5
JALE    HİÇYAKMAZER  /  İŞLETMECİ  /  ADANA    6
DOĞAN KİPER    ULUSOY  /  EMEKLİ  /  ADANA    7
HÜLYA    TUFAN  /  SERBEST  /  ADANA    8
GÜLAY    SEZGİN  /  EMEKLİ  /  ADANA    9
METEHAN    YAMAN  /  SERBEST  /  ADANA    10
ALPER    TÜKENMEZ  /  SERBEST  /  ADANA    11
EMRAH    ŞAHİN  /  SERBEST  /  ADANA    12
İBRAHİM     BURAN  /  SERBEST  /  ADANA    13
HASAN HÜSEYİN    BAKIR  /  SERBEST  /  ADANA    14
                     
RAĞİBE    YAĞDİ  /  EV HANIMI  /  ADIYAMAN    1
İBRAHİM    SALHAN  /  ÇİFTÇİ  /  ADIYAMAN    2
CELAL    ULU  /  ESNAF  /  ADIYAMAN    3
MURAT    KINACI  /  SERBEST  /  ADIYAMAN    4
REMZİYE    YALÇİN  /  EV HANIMI  /  ADIYAMAN    5
                     
İHSAN DİNÇAY    DOĞAR  /  GAZETECİ  /  AFYONKARAHİSAR    1
ASLAN    SAYIN  /  İKTİSATÇI  /  AFYONKARAHİSAR    2
İBRAHİM     ÖLMEZ  /  İKTİSATÇI  /  AFYONKARAHİSAR    3
ASUMAN    UMUT  /  SERBEST  /  AFYONKARAHİSAR    4
ERDAL    ÜNSOY  /  SERBEST  /  AFYONKARAHİSAR    5
                     
NEŞAT    TİRİMOĞULLARI  /  İNŞAAT TEKNİSYENİ  /  AĞRI    1
CEVDET    ERCİYAS  /  EMEKLİ  /  AĞRI    2
SABAHATTİN MENDERES    KOÇER  /  SERBEST  /  AĞRI    3
HALİT    EKEN  /  İŞÇİ  /  AĞRI    4
                     
SALİH    AŞCI  /  ÇİFTÇİ  /  AMASYA    1
İLHAN    ŞEKER  /  SERBEST  /  AMASYA    2
MUZAFFER    HARPUTLU  /  SERBEST  /  AMASYA    3
                     
MEHMET    ÖZDEMİR  /  SOSYOLOG  /  ANKARA 1. BÖL    1
BİROL    GÖKÇE  /  ÇİFTÇİ  /  ANKARA 1. BÖL    2
SEDAT    KARACA  /  SERBEST  /  ANKARA 1. BÖL    3
ARİF    VARMIŞ  /  ESNAF  /  ANKARA 1. BÖL    4
ABDURRAHMAN    ÖZDERE  /  MAKİNE YÜK. MÜH.  /  ANKARA 1. BÖL    5
FATİH    YILDIZ  /  EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ  /  ANKARA 1. BÖL    6
ÖMER SABRİ    YOLAŞ  /  İKTİSATÇI  /  ANKARA 1. BÖL    7
ÖMER    ŞENÖZ  /  İŞLETMECİ  /  ANKARA 1. BÖL    8
YAVUZ GÖKHAN    ULUSER  /  DİŞ HEKİMİ  /  ANKARA 1. BÖL    9
SELAHATTİN    KARAKAYA  /  EMEKLİ  /  ANKARA 1. BÖL    10
ERKUT    KUBAT  /  ÇİFTÇİ  /  ANKARA 1. BÖL    11
SEDAT    APAYDIN  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  ANKARA 1. BÖL    12
FATMA ŞÜKRAN    GÜMÜŞ  /  EMEKLİ  /  ANKARA 1. BÖL    13
KERİM     BİLGEHAN  /  KİMYA MÜHENDİSİ  /  ANKARA 1. BÖL    14
ŞERAFETTİN    YENER  /  EMEKLİ POLİS  /  ANKARA 1. BÖL    15
GÜLER    KURT  /  SERBEST  /  ANKARA 1. BÖL    16
FAHRETTİN     GÜN  /  MALİ MÜŞAVİR  /  ANKARA 1. BÖL    17
İSA    BULUT  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  ANKARA 1. BÖL    18
NURİ    EFE  /  İŞ ADAMI  /  ANKARA 2. BÖL    1
SELAMİ    GENEL  /  KİMYA MÜHENDİSİ  /  ANKARA 2. BÖL    2
ALİ    KILIÇ  /  EMEKLİ  /  ANKARA 2. BÖL    3
NİHAT    YILMAZ  /  İŞ ADAMI  /  ANKARA 2. BÖL    4
FİKRET    ÇATMAKAŞ  /  İKTİSATÇI  /  ANKARA 2. BÖL    5
YAŞAR    KARATAŞ  /  ESNAF  /  ANKARA 2. BÖL    6
DİLEK NEZİHE    OCAK  /  İKTİSATÇI  /  ANKARA 2. BÖL    7
MEHMET CAHİT    KARAKUŞ  /  EMEKLİ  /  ANKARA 2. BÖL    8
SITKI TANER    KOÇ  /  SERBEST  /  ANKARA 2. BÖL    9
MUSTAFA    KAPLAN  /  EMEKLİ  /  ANKARA 2. BÖL    10
BORAHAN    GÜNALP  /  İŞLETMECİ  /  ANKARA 2. BÖL    11
ALİ    ULU  /  TÜCCAR  /  ANKARA 2. BÖL    12
AYNUR    BARUT  /  EV HANIMI  /  ANKARA 2. BÖL    13
ADEM    BÖLÜKBAŞ  /  SERBEST  /  ANKARA 2. BÖL    14
                     
ALİ    ATEŞ  /  SERBEST  /  ANTALYA    1
ALİ YENER    ERÇİN  /  EMEKLİ  /  ANTALYA    2
METİN     ÖZKAN  /  SERBEST  /  ANTALYA    3
ÖMER FARUK    ALTUNTAŞ  /  EMEKLİ  /  ANTALYA    4
GÜLEN SULTAN    YÜKSEL  /  SERBEST  /  ANTALYA    5
İSKENDER    ALPER  /  SERBEST  /  ANTALYA    6
MEHMET    YILDIRIMKANLI  /  SERBEST  /  ANTALYA    7
AHMET NEDİM    TURBİL  /  SERBEST  /  ANTALYA    8
FUAT    KARAPINAR  /  SERBEST  /  ANTALYA    9
TURGUT TUĞRUL    TUNA  /  SERBEST  /  ANTALYA    10
İSMAİL HAKKI    ERTURAL  /  SERBEST  /  ANTALYA    11
GÜLSÜM    ÖZCAN  /  MUHASEBECİ  /  ANTALYA    12
ÜZEYİR    BEKEM  /  SERBEST  /  ANTALYA    13
NEDRET    ERYOL  /  EMEKLİ  /  ANTALYA    14
                     
OSMAN    ÖZDEMİR  /  MALİ MÜŞAVİR  /  ARTVİN    1
FERMAN    ERŞAHİN  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  ARTVİN    2
                     
SERHAT    EMANET  /  İŞLETMECİ  /  AYDIN    1
AHMET ZÜHTÜ    SOYDAR  /  SERBEST  /  AYDIN    2
NERİMAN    ARAT  /  EV HANIMI  /  AYDIN    3
CAFER    AVCI  /  SERBEST  /  AYDIN    4
ALİ OSMAN    DUMAN  /  EMEKLİ  /  AYDIN    5
TURGAY    HARMAN  /  SERBEST  /  AYDIN    6
MUZAFFER    ÇIBIK  /  SERBEST  /  AYDIN    7
                     
HAYDAR    ALTINTAŞ  /  SANAYİCİ  /  BALIKESİR    1
AYŞE SEMA    YILMAZ  /  DOKTOR  /  BALIKESİR    2
MEHMET ALİ    ÖZCAN  /  EMEKLİ  /  BALIKESİR    3
HASAN BASRİ    KARADAĞ  /  SERBEST  /  BALIKESİR    4
CENAP    ASLAN  /  ESNAF  /  BALIKESİR    5
ERDOĞAN    KARAKAVUK  /  SERBEST  /  BALIKESİR    6
İBRAHİM    TETİK  /  EMEKLİ ÖĞRETMEN  /  BALIKESİR    7
LAÇİN    ÖZBEK  /  ÖĞRENCİ  /  BALIKESİR    8
                     
MUSTAFA     SARI  /  MÜHENDİS  /  BİLECİK    1
EMİN    ULUYOL  /  EMEKLİ ASTSUBAY  /  BİLECİK    2
                     
EMİNE    GÖKTÜRK  /  SERBEST  /  BİNGÖL    1
MEVLÜT    DEMİRCİOĞLU  /  EMEKLİ  /  BİNGÖL    2
SONER    ÇETİN  /  DİŞ TEKNİSYENİ  /  BİNGÖL    3
                     
YAŞAR    ÇİMEN  /  SERBEST  /  BİTLİS    1
CUMAALİ    AKBUDAK  /  İŞLETMECİ  /  BİTLİS    2
ÜMİT    DOĞAN  /  SERBEST  /  BİTLİS    3
                     
SEZGİN    KARAKAŞ  /  ELEKTRİK MÜHENDİSİ  /  BOLU    1
İSMAİL HAKKI    ERPAÇAL  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  BOLU    2
ŞERAFETTİN    YALÇIN  /  EMEKLİ SİGORTACI  /  BOLU    3
                     
ŞABAN    KAYA  /  SERBEST  /  BURDUR    1
ERGÜN    YILDIRIM  /  SERBEST  /  BURDUR    2
YILMAZ    ÖZAT  /  EMEKLİ  /  BURDUR    3
                     
ERGÜN    KOÇ  /  EKONOMİST  /  BURSA    1
HÜLYA    KARA  /  ECZACI  /  BURSA    2
RECEP    YILMAZ  /  GIDA MÜHENDİSİ  /  BURSA    3
SELAHATTİN    ÇAKMAK  /  İŞLETMECİ  /  BURSA    4
SELAHETTİN    EKİNCİ  /  EĞİTİMCİ  /  BURSA    5
MUSTAFA    AYVAZOĞLU  /  GIDA SEKTÖRÜ  /  BURSA    6
ENES    GÜNHAN  /  SERBEST  /  BURSA    7
CEMAL    YEŞİLYURT  /  SERBEST  /  BURSA    8
HALİL    ŞAHİNALP  /  TEKSTİL  /  BURSA    9
NAİLE    ŞENYUVA  /  SERBEST  /  BURSA    10
MÜRTEZA    YAĞCİ  /  EMEKLİ ÖĞRETMEN  /  BURSA    11
NERMİN    ADAY  /  YÖNETİCİ  /  BURSA    12
TAYFUN    KIRGÖZ  /  SERBEST  /  BURSA    13
ETHEM    KOYUNCU  /  YÖNETİCİ  /  BURSA    14
MEHMET    ÖLMEZ  /  İŞÇİ  /  BURSA    15
RAMAZAN    GÜRGEN  /  İŞÇİ  /  BURSA    16
ALİ    ŞEKER  /  MOBİLYACI  /  BURSA    17
FAHRİ    CESUR  /  SERBEST  /  BURSA    18
                     
TURHAN    DEMİR  /  MALİ MÜŞAVİR  /  ÇANAKKALE    1
NAİL    BABACAN  /  AVUKAT  /  ÇANAKKALE    2
METİN    BOLAK  /  ESNAF  /  ÇANAKKALE    3
FARUK    KISA  /  YÖNETİCİ  /  ÇANAKKALE    4
                     
RIZA SERKAN    BAYLAN  /  İÇ MİMAR  /  ÇANKIRI    1
TEKANT    ÖZALP  /  AVUKAT  /  ÇANKIRI    2
                     
SEVİM    GİRGİN  /  EV HANIMI  /  ÇORUM    1
HÜSEYİN    ÇETİN  /  SERBEST  /  ÇORUM    2
ŞABAN    SİYAKUŞ  /  SERBEST  /  ÇORUM    3
KADİR    ÖZTÜRK  /  EMEKLİ  /  ÇORUM    4
                     
AŞKIN    ÇELİK  /  İŞ ADAMI  /  DENİZLİ    1
SEVİM    YALÇINER  /  YÜKSEK HEMŞİRE  /  DENİZLİ    2
MURAT    ÖZTÜRK  /  JEOLOJİ MÜHENDİSİ  /  DENİZLİ    3
YILDIRAY    AKINCI  /  ESNAF  /  DENİZLİ    4
AZAM    KEÇELİ  /  ZİRAAT MÜHENDİSİ  /  DENİZLİ    5
MUSTAFA    NAK  /  MALİ MÜŞAVİR  /  DENİZLİ    6
HULKİ    İLHAN  /  EMEKLİ  /  DENİZLİ    7
                     
İRFAN    YILDIRIM  /  İŞLETMECİ  /  DİYARBAKIR    1
HASAN    YİGİTKAN  /  SERBEST  /  DİYARBAKIR    2
AYHAN    ŞAHİN  /  SERBEST  /  DİYARBAKIR    3
ZEYNEP    KAYMAK  /  MEMUR  /  DİYARBAKIR    4
FATMA    AY  /  EMLAK DANIŞMANI  /  DİYARBAKIR    5
ÖMER    TÜNEN  /  YÖNETİCİ  /  DİYARBAKIR    6
TAMER    ALTIN  /  SERBEST  /  DİYARBAKIR    7
MUSTAFA    ŞAFAK  /  İŞÇİ  /  DİYARBAKIR    8
AHMET FARUK    GÜZELBEY  /  ESNAF  /  DİYARBAKIR    9
VELAT    ARİ  /  ÖĞRENCİ  /  DİYARBAKIR    10
TOLGA    ULUSOY  /  İKTİSATÇI  /  DİYARBAKIR    11
                     
DOĞAN    YAKAR  /  TÜCCAR  /  EDİRNE    1
YENER    İŞBİLİR  /  TÜCCAR  /  EDİRNE    2
MÜNİR    AYDIN  /  MALİ MÜŞAVİR  /  EDİRNE    3
                     
MEHMET    GÖKTÜRK  /  GAZETECİ  /  ELAZIĞ    1
ABDULVAHAP    AYDOĞAN  /  EMEKLİ  /  ELAZIĞ    2
GÜRKAN    ÇOK  /  MUHASEBECİ  /  ELAZIĞ    3
İBRAHİM    DANIŞ  /  SERBEST  /  ELAZIĞ    4
                     
HAKAN    YAVUZ  /  SERBEST  /  ERZİNCAN    1
ŞEHRİ    YILMAZ  /  ESNAF  /  ERZİNCAN    2
                     
HİKMET    UÇ  /  ESNAF  /  ERZURUM    1
SELİM    ÇATALKAYA  /  SERBEST  /  ERZURUM    2
RECEP    AKKAMIŞ  /  SERBEST  /  ERZURUM    3
MESUD    ERCAN  /  TÜCCAR  /  ERZURUM    4
KEMAL    AKIN  /  EMEKLİ  /  ERZURUM    5
MİTHAT    BARAN  /  EMEKLİ  /  ERZURUM    6
                     
HASAN HÜSEYİN    KAYA  /  EMEKLİ  /  ESKİŞEHİR    1
METİN    EKER  /  OTOMATİV  /  ESKİŞEHİR    2
MUSTAFA    KAYA  /  EMEKLİ ÖĞRETMEN  /  ESKİŞEHİR    3
ABDULLAH    LEBLEBİCİ  /  ÖĞRETMEN  /  ESKİŞEHİR    4
ÖMER    ACAR  /  SERBEST  /  ESKİŞEHİR    5
SEVAL    GÖKKAYA  /  EV HANIMI  /  ESKİŞEHİR    6
                     
ÖZDEN FATMA    MÜFTÜOĞLU  /  EV HANIMI  /  GAZİANTEP    1
OMAY    KARAATA  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  GAZİANTEP    2
MURAT    AZGIN  /  SERBEST  /  GAZİANTEP    3
ÖKKEŞ ERDAL    CÖMERT  /  SATIŞ PAZARLAMA  /  GAZİANTEP    4
HAKAN MUTLU     ÖZCAN  /  ÇİFTÇİ  /  GAZİANTEP    5
GÖKHAN    BÜYÜK  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  GAZİANTEP    6
ABDULKADİR    ERÇİN  /  EMLAK DANIŞMANI  /  GAZİANTEP    7
MEHMET    KARADAŞ  /  ESNAF  /  GAZİANTEP    8
UĞUR    OĞAN  /  DANIŞMAN  /  GAZİANTEP    9
HASAN    ANDIÇ  /  TÜCCAR  /  GAZİANTEP    10
TURGAY    SARIOĞLU  /  EMEKLİ  /  GAZİANTEP    11
MEHMET TURAN    ÇAPAN  /  İŞÇİ  /  GAZİANTEP    12
                     
AHMET    KARAKILIÇ  /  İNŞAAT MÜHENDİSİ  /  GİRESUN    1
METİN    KORKMAZ  /  EMEKLİ  /  GİRESUN    2
FİRDES    ŞİŞMANOĞLU  /  SERBEST  /  GİRESUN    3
HALİL    DURUTÜRK  /  TEKNİKER  /  GİRESUN    4
                     
ÖZKAN    GÜL  /  SERBEST  /  GÜMÜŞHANE    1
SAİT    ÖZMÜŞ  /  SERBEST  /  GÜMÜŞHANE    2
                     
ALİ    BEZİRGAN  /  MÜHENDİS  /  HAKKARİ    1
ALİ ADNAN    BARUT  /  ESNAF  /  HAKKARİ    2
MEHMET    KELLE  /  EMEKLİ  /  HAKKARİ    3
                     
RECEP    ÇETİN  /  EMEKLİ ASTSUBAY  /  HATAY    1
HÜSEYİN    DİNCER  /  EMEKLİ MÜZE MÜDÜRÜ  /  HATAY    2
İLMETTİN    KÖYBAŞI  /  ESNAF  /  HATAY    3
ADİL    ÇOLAK  /  EMEKLİ  /  HATAY    4
GÜNEŞ    BALKAYA  /  EV HANIMI  /  HATAY    5
HASAN    ATILGAN  /  SERBEST  /  HATAY    6
ALİ    GÜLER  /  İŞÇİ  /  HATAY    7
ÖMER    ŞEHNE  /  EMEKLİ  /  HATAY    8
RECEP    KARAKUŞ  /  EMLAK DANIŞMANI  /  HATAY    9
ARİF    DEDE  /  EMEKLİ  /  HATAY    10
                     
ÖMER    LEVENT  /  SERBEST  /  ISPARTA    1
ERCAN    TURAN  /  EMEKLİ ASTSUBAY  /  ISPARTA    2
MAHMUT    ŞENGÜL  /  İŞLETMECİ  /  ISPARTA    3
DURMUŞ ALİ    KARİP  /  ESNAF  /  ISPARTA    4
                     
MEHMET ALİ    YAVUZ  /  JEOLOJİ MÜHENDİSİ  /  MERSİN    1
BEKTAŞ    SACIHAN  /  AVUKAT  /  MERSİN    2
BURAK    CANLI  /  AVUKAT  /  MERSİN    3
ÖMER    GÜL  /  EMEKLİ  /  MERSİN    4
FATMA    OKSAYOĞLU  /  İŞLETMECİ  /  MERSİN    5
TEVFİK    SUCULARLI  /  EMEKLİ  /  MERSİN    6
AYDIN    KESKİN  /  MAKİNE MÜHENDİSİ  /  MERSİN    7
HATİCE LEMAN    TURAN  /  EMEKLİ  /  MERSİN    8
DURMUŞ    İŞİAÇIK  /  VETERİNER HEKİM  /  MERSİN    9
AYSUN    AYHAN  /  SERBEST  /  MERSİN    10
ÖNDER    BOLAT  /  EMEKLİ  /  MERSİN    11
                     
SALİH    SARI  /  İŞ ADAMI  /  İSTANBUL 1. BÖL    1
DURSUN    AKDEMİR  /  DOKTOR  /  İSTANBUL 1. BÖL    2
MUSA    KÜPELİ  /  ESNAF  /  İSTANBUL 1. BÖL    3
NİMET    BULUT  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 1. BÖL    4
KEMAL    ÇAKIR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    5
AHMET    KÖSE  /  İŞLETMECİ  /  İSTANBUL 1. BÖL    6
HURİYE TUĞCE    ŞEFKATLI  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    7
HALİL    KURŞUN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    8
ADNAN    SANCAK  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    9
ÜMİT    ONAR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    10
ALİ BÜLENT     VAROL  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    11
MUSTAFA    KIRAN  /  AVUKAT  /  İSTANBUL 1. BÖL    12
ÇETİN    SUBAŞI  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    13
SİNAN    KESKİN  /  YÖNETİCİ  /  İSTANBUL 1. BÖL    14
SELİM    TANKUT  /  ELEKTRONİK MÜHENDİSİ  /  İSTANBUL 1. BÖL    15
METİN    ÇİMEN  /  TURİZM  /  İSTANBUL 1. BÖL    16
VUSLAT    BALKIŞ  /  İÇ MİMAR  /  İSTANBUL 1. BÖL    17
YAVUZ    NURAL  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    18
EYÜP    ÜLKER  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    19
ŞAKİR    MISIRLIOĞLU  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    20
GÜLŞAH    BAŞBUĞ  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    21
ENVER    KARAKAŞ  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    22
CİHAN    MUTLU  /  TİCARET  /  İSTANBUL 1. BÖL    23
ALARA ŞÜKRAN    ŞENYÜZ  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    24
GÜLTEN    ALKAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    25
ALİ    MUTLU  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    26
KIVANÇ    BÜYÜKESEN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    27
DUYGU    ERTÜRK  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    28
UĞUR    TAŞPINAR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    29
HAMZA    DOĞRUYOL  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    30
ARZU    KAYA  /  SERBEST  /  İSTANBUL 1. BÖL    31
SEFER    BAYLAN  /  İŞ ADAMI  /   İSTANBUL 2. BÖL.    1
NURAN    DENİZ  /  EV HANIMI  /  İSTANBUL 2. BÖL.    2
İSA    ŞEKER  /  İŞ ADAMI  /  İSTANBUL 2. BÖL.    3
İLKER HAKAN    TERZİOĞLU  /  YAPI RESSAMI  /  İSTANBUL 2. BÖL.    4
SELMA    ÇETİNKAYA  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    5
EMİNE    YERLİ  /  YÖNETİCİ  /  İSTANBUL 2. BÖL.    6
FERRUH    ŞENDUR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    7
MÜGE    BONCUKÇU  /  TEKSTİL  /  İSTANBUL 2. BÖL.    8
ADNAN    ÖZTÜRK  /  TORNA / TESFİYE  /  İSTANBUL 2. BÖL.    9
GÜLTEN    ARIKAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    10
DURMUŞ    KARAÇUHA  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    11
ALİ RIZA    TUNAY  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    12
İSMAİL    YAMAK  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    13
ŞÜKRÜ    BOZKURT  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    14
MESUT    GARİBE  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    15
LATİF    AKGÜL  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 2. BÖL.    16
LOKMAN    DEMİRBAŞ  /  İŞLETMECİ  /  İSTANBUL 2. BÖL.    17
HALİT    PAŞALI  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 2. BÖL.    18
NİHAT    KAJAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    19
MÜKRİME    ÖZSALAR  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 2. BÖL.    20
MURADİYE    ÇALIŞKAN  /  GAYRİMENKUL DANIŞMANI  /  İSTANBUL 2. BÖL.    21
NUROL    KURT  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    22
ZELİHA    AKAR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    23
ZUHAL    KOYUN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    24
ÖZLEM    AZMAN  /  MUHASEBE  /  İSTANBUL 2. BÖL.    25
ALİ    ÇELİKÇİ  /  SERBEST  /  İSTANBUL 2. BÖL.    26
HALİL HAYRİ    ERÇAĞ  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    1
MUSTAFA YAŞAR    GENÇOĞLU  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    2
ETEM KAĞAN    ÇELİK  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    3
SEMRA    KARAHAN  /  EV HANIMI  /  İSTANBUL 3. BÖL    4
CEMAL    BACAKCI  /  TÜCCAR  /  İSTANBUL 3. BÖL    5
GÜRKAN    AKBABA  /  YÖNETİCİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    6
NECMETTİN    DÖNMEZ  /  İNŞAAT MÜHENDİSİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    7
BAHAR    ÇELİK  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    8
YÜKSEL    BAŞALMAZ  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    9
MEHMET    TURAN  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    10
SERDAL    URAL  /  GAZETECİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    11
ALİ    SAVUT  /  TÜCCAR  /  İSTANBUL 3. BÖL    12
ŞULE    AĞAÇAYAK ERSOY  /  MALİ MÜŞAVİR  /  İSTANBUL 3. BÖL    13
ABUZER    MUTLU  /  TÜCCAR  /  İSTANBUL 3. BÖL    14
HASAN    KÖROĞLU  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    15
CEMAL    YALANIZ  /  TİCARET  /  İSTANBUL 3. BÖL    16
LÜTFİ    TURAN  /  TAŞIMACILIK  /  İSTANBUL 3. BÖL    17
FARUK    İLHAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    18
MUSTAFA     ÖZEROĞLU  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    19
TAYFUN    KAHRAMAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    20
BÜLENT    ÇOBAN  /  İŞLETMECİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    21
CANAN    BEŞİRİK  /  MUHASEBE  /  İSTANBUL 3. BÖL    22
ORHAN    KOÇ  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    23
NURSEL    ARSLAN  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    24
İDRİZ    VAR  /  İŞLETMECİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    25
AYTAÇ    ŞENCAN  /  YÖNETİCİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    26
HATİCE    BÜYÜKÇINGIL  /  YÖNETİCİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    27
İLKER    ERGÜR  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    28
ÖZHAN    AZMAN  /  JEOLOJİ MÜHENDİSİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    29
HÜSEYİN    AKSOY  /  EMEKLİ  /  İSTANBUL 3. BÖL    30
AHMET    ERMAN  /  SERBEST  /  İSTANBUL 3. BÖL    31
                     
GÜLTEKİN    UYSAL  /  İŞ ADAMI  /  İZMİR 1.    1
OSMAN    VAROL  /  DRAMATURG  /  İZMİR 1.    2
YUSUF BAHADIR    KARAKULLUKCU  /  İNŞAAT MÜHENDİSİ  /  İZMİR 1.    3
CİHANGİR    ÖZTÜRK  /  İDARECİ  /  İZMİR 1.    4
ATİLA    YAMAN  /  REKLAMCI  /  İZMİR 1.    5
HASAN    ENET  /  EMEKLİ  /  İZMİR 1.    6
İNCİ    TAŞAR  /  SERBEST  /  İZMİR 1.    7
PINAR    FORAL  /  PSİKOLOG  /  İZMİR 1.    8
SAVAŞ    CANAKAY  /  MUHASEBE  /  İZMİR 1.    9
ALİ    ŞENOL  /  ESNAF  /  İZMİR 1.    10
GÜRAY    GÜLERYÜZ  /  TEKNİSYEN  /  İZMİR 1.    11
MUHSİN MURAT    ERDOĞAN  /  ZİRAAT YÜK. MÜH.  /  İZMİR 1.    12
KADİR    KARAGÜL  /  EMLAK DANIŞMANI  /  İZMİR 1.    13
GÜRCAN    ÖTEGENGİL  /  ÖĞRETMEN  /  İZMİR 2    1
OSMAN    KOCATÜRK  /  EMEKLİ  /  İZMİR 2    2
AHMET ALPER    KASAP  /  GIDA İMALATI  /  İZMİR 2    3
İBRAHİM MUHSİN    ERDEM  /  SERBEST  /  İZMİR 2    4
FATMA    BÜYÜKYÖRÜK  /  EV HANIMI  /  İZMİR 2    5
ENVER    AKTAŞ  /  PAZARLAMACI  /  İZMİR 2    6
OSMAN    YILMAZ  /  EMEKLİ  /  İZMİR 2    7
METİN    TİLAV  /  SERBEST  /  İZMİR 2    8
HÜSEYİN    EKENOĞLU  /  EMEKLİ  /  İZMİR 2    9
NURİ    VATANSEVER  /  EMEKLİ  /  İZMİR 2    10
ALİ    SOLAK  /  EMEKLİ  /  İZMİR 2    11
SALİH    ÖZDEMİR  /  ESNAF  /  İZMİR 2    12
DİLEK    BUYRUK  /  SERBEST  /  İZMİR 2    13
                     
MUSTAFA    ATASEVER  /  EMEKLİ  /  KARS    1
HÜSEYİN    AYVAZ  /  EMEKLİ  /  KARS    2
MİTHAT    CEYLAN  /  ÇİFTÇİ  /  KARS    3
                     
MELİK    KOÇ  /  EMEKLİ BANKACI  /  KASTAMONU    1
ORHAN    SARI  /  ZİRAAT MÜHENDİSİ  /  KASTAMONU    2
SALAHATTİN    SEVİNÇ  /  SERBEST  /  KASTAMONU    3
                     
AHMET    KAYACI  /  EMEKLİ  /  KAYSERİ    1
ŞAHİN    YURTGÜVEN  /  MİMAR  /  KAYSERİ    2
SALİM    ÖNEM  /  MÜTEAHHİT  /  KAYSERİ    3
NECMİYE    ÖZBAKKAL  /  EV HANIMI  /  KAYSERİ    4
SERPİL    GÜRKAN  /  EV HANIMI  /  KAYSERİ    5
HAYRİ    UÇAR  /  SERBEST  /  KAYSERİ    6
GÖKHAN    ÖZDİN  /  MOBİLYACI  /  KAYSERİ    7
ÖMER    DOĞAN  /  EMEKLİ  /  KAYSERİ    8
MUSTAFA    BARAN  /  EMEKLİ  /  KAYSERİ    9
                     
ORHAN    AKYILDIZ  /  EMEKLİ ÖĞRETMEN  /  KIRKLARELİ    1
SEZGİN    ÇAKAN  /  AVUKAT  /  KIRKLARELİ    2
ALİ    ÇEVİK  /  SERBEST  /  KIRKLARELİ    3
                     
AKİF    AKÖZBEK  /  ESNAF  /  KIRŞEHİR    1
İBRAHİM    ALTUNTAŞ  /  ESNAF  /  KIRŞEHİR    2
                     
MURAT    AYDOĞDU  /  SERBEST  /  KOCAELİ    1
ERHAN    TÜRKAN  /  AVUKAT  /  KOCAELİ    2
HATİCE    BOZKAYA  /  EV HANIMI  /  KOCAELİ    3
ERDEM    AÇIKEL  /  SERBEST  /  KOCAELİ    4
MUSTAFA    NAZLIGÜL  /  SERBEST  /  KOCAELİ    5
MÜKERREM    OCAKOĞLU  /  EMEKLİ  /  KOCAELİ    6
AHMET    CENGİZ  /  SERBEST  /  KOCAELİ    7
AYNUR    KURT  /  EV HANIMI  /  KOCAELİ    8
İDRİS NEBİ    GÖNENÇ  /  YÖNETİCİ  /  KOCAELİ    9
ALİ    YILMAZ  /  EMEKLİ  /  KOCAELİ    10
UĞUR    SARAL  /  YÖNETİCİ  /  KOCAELİ    11
                     
MUHAMMED    KELLECİ  /  EMEKLİ  /  KONYA    1
İSA    ÇELİK  /  SANAYİCİ  /  KONYA    2
NERMİN    VARLISENET  /  EV HANIMI  /  KONYA    3
ADEM    AĞMIŞ  /  ESNAF  /  KONYA    4
ALİ SEÇMEN    ÇEVİK  /  EMEKLİ ÖĞRETMEN  /  KONYA    5
GÜRCAN ŞEVKİ    ŞEKER  /  EMEKLİ  /  KONYA    6
ŞEVKİ    ŞEN  /  EMEKLİ  /  KONYA    7
YAŞAR    YAMAN  /  ESNAF  /  KONYA    8
HASAN    BEDEL  /  EMEKLİ MÜFETTİŞ  /  KONYA    9
MEHMET    GÖKMEN  /  EMEKLİ MÜFETTİŞ  /  KONYA    10
ALİ    ACAR  /  MALİ MÜŞAVİR  /  KONYA    11
MEHMET    İŞLEK  /  ESNAF  /  KONYA    12
MÜNİR NAİR    KAPANDI  /  İNŞAAT MÜHENDİSİ  /  KONYA    13
ALİ    SÜTCÜ  /  EMEKLİ  /  KONYA    14
                     
MUTAHHAR    TEMEL  /  EMEKLİ  /  KÜTAHYA    1
ADNAN MENDERES    YİĞİTER  /  EMEKLİ  /  KÜTAHYA    2
HALİL    GÜN  /  EMEKLİ  /  KÜTAHYA    3
HASAN HÜSEYİN    NAMAZ  /  SERBEST  /  KÜTAHYA    4
                     
MEHMET SAİT ŞERAFETTİN    ARPACI  /  KİMYA MÜHENDİSİ  /  MALATYA    1
SELAHATTİN    ÇİMENYAYLA  /  TENİSYEN  /  MALATYA    2
HÜSEYİN    GÜZEL  /  EMEKLİ  /  MALATYA    3
MEHMET ZEKİ    GÜLEÇ  /  EMEKLİ  /  MALATYA    4
CAFER    AVŞAR  /  EMEKLİ  /  MALATYA    5
BEDRİ    KARAKOÇ  /  ESNAF  /  MALATYA    6
                     
NİHAT    ONBAŞIOĞLU  /  İNŞAAT MÜHENDİSİ  /  MANİSA    1
İRFAN    AKKOYUN  /  ESNAF  /  MANİSA    2
GÖKSEL    AÇIKÇA  /  SERBEST  /  MANİSA    3
MEHMET    KARA  /  SERBEST  /  MANİSA    4
SUAT    ŞEN  /  ÇİFTÇİ  /  MANİSA    5
SABİT    KOCABAŞ  /  EMEKLİ  /  MANİSA    6
TUNCAY    AKGÜN  /  SERBEST  /  MANİSA    7
MİKAYİL    OLĞAR  /  SERBEST  /  MANİSA    8
MUSTAFA    DİKTAŞ  /  EMEKLİ  /  MANİSA    9
                     
FATMA    BİCAN  /  EMEKLİ  /  K. MARAŞ    1
CELAL    BAĞCI  /  EMEKLİ  /  K. MARAŞ    2
İSMAİL    KİRİŞCİ  /  EMEKLİ  /  K. MARAŞ    3
YUSUF    KÖMBECİ  /  DİŞ TEKNİSYENİ  /  K. MARAŞ    4
MEHMET    DİKEN  /  İŞÇİ  /  K. MARAŞ    5
HALİL    SULAK  /  EMEKLİ  /  K. MARAŞ    6
MEHMET    AYDIN  /  İŞÇİ  /  K. MARAŞ    7
ABDURRAHMAN    SEYİT  /  SERBEST  /  K. MARAŞ    8
                     
NİLGÜN    KOLSARICI  /  EMEKLİ  /  MARDİN    1
AYŞE GÜLÇİN    KAVAK  /  ÇOCUK GEL. UZMANI  /  MARDİN    2
ZEKİ    USLU  /  EMEKLİ  /  MARDİN    3
ÖZDER    KIYAK  /  MALİ MÜŞAVİR  /  MARDİN    4
ALİ    TORUN  /  ÇİFTÇİ  /  MARDİN    5
ALİ    AKGÜNLER  /  ESNAF  /  MARDİN    6
                     
ZEKAİ    ALPER  /  MÜTEAHHİT  /  MUĞLA    1
ATINÇ    KOYLU  /  İŞLETMECİ  /  MUĞLA    2
AZMİ    PEKER  /  JEOLOJİ MÜHENDİSİ  /  MUĞLA    3
AYTEN    ARSLAN  /  MİMAR  /  MUĞLA    4
SÜLEYMAN    YILDIZ  /  TURİZİMCİ  /  MUĞLA    5
ANIL    DANACI  /  TURİZM  /  MUĞLA    6
                     
VEDAT NURETTİN    ŞAN  /  SERBEST  /  MUŞ    1
NECDET    AFYON  /  SERBEST  /  MUŞ    2
MEHMET CAHİT    ALTINTAŞ  /  EMEKLİ  /  MUŞ    3
                     
DURMUŞ    ALAGÖZ  /  EMEKLİ GAZETECİ  /  NEVŞEHİR    1
RIZA    SAKALLI  /  EMEKLİ  /  NEVŞEHİR    2
KADRİ    USLU  /  ZİRAAT YÜK. MÜH.  /  NEVŞEHİR    3
                     
ZAFER    ÇAPRAK  /  İŞLETMECİ  /  NİĞDE    1
DENİZ    ALDEMİR  /  SERBEST  /  NİĞDE    2
EFRAHİM    ARSLAN  /  SERBEST  /  NİĞDE    3
                     
SİNAN    GENÇ  /  SERBEST  /  ORDU    1
ŞEMİ ŞEMSETTİN    ÇAKIR  /  SERBEST  /  ORDU    2
HALİL    ÇİFTÇİ  /  SERBEST  /  ORDU    3
MUSTAFA MURAT    ÖZEL  /  SERBEST  /  ORDU    4
ALİ    ŞARLI  /  ÇİFTÇİ  /  ORDU    5
                     
MUSTAFA HULUSİ    KANBUR  /  MİMAR  /  RİZE    1
SELAHATTİN    TÜYLÜ  /  EMEKLİ  /  RİZE    2
HAMİT    ÇELİK  /  EMEKLİ  /  RİZE    3
                     
BÜLENT    AKÇA  /  EĞİTİM İŞLETMECİSİ  /  SAKARYA    1
HÜLYA    LÜLECİ  /  İŞ KADINI  /  SAKARYA    2
MUSTAFA    KOLAT  /  SERBEST  /  SAKARYA    3
CENGİZ    KARABAŞ  /  EĞİTİM İŞLETMECİSİ  /  SAKARYA    4
NEBİYE    GÜNER  /  MALİYECİ  /  SAKARYA    5
HASAN    BİLAL  /  İŞ ADAMI  /  SAKARYA    6
BEDRİYE GÜL    DENİZATI  /  SERBEST  /  SAKARYA    7
                     
ERDEM    DEMİRDAĞ  /  SERBEST  /  SAMSUN    1
ERTAN    ÖZGEN  /  DIŞ TİCARET  /  SAMSUN    2
ÇAĞDAŞ    GÖKPINAR  /  İKTİSATÇI  /  SAMSUN    3
MUHAMMET    GÜL  /  EMLAK DANIŞMANI  /  SAMSUN    4
MERAL    ŞENOCAK  /  SERBEST  /  SAMSUN    5
TEVFİK    YILMAZ  /  SERBEST  /  SAMSUN    6
ALİ    ÖZTÜRK  /  SERBEST  /  SAMSUN    7
MUSTAFA KEMAL    KUMBASAR  /  SERBEST  /  SAMSUN    8
MEHMET    AYDIN  /  SERBEST  /  SAMSUN    9
                     
MUSTAFA    ÖZEN  /  ÇİFTÇİ  /  SİİRT    1
MURAT HÜDAVERDİGAR    ÜÇOK  /  EMEKLİ  /  SİİRT    2
SELMAN    İLBAŞ  /  İŞÇİ  /  SİİRT    3
                     
MAHİR    TOPCU  /  MÜHENDİS  /  SİNOP    1
NURGÜL    ÜNAL  /  TURİZMCİ  /  SİNOP    2
                     
ŞADAN RIFKI    TURHAN  /  İKTİSATÇI  /  SİVAS    1
İRFAN    KAMA  /  İKTİSATÇI  /  SİVAS    2
KADİR    DOYMUŞ  /  SERBEST  /  SİVAS    3
LEVENT    ÖZTÜRK  /  MUHASEBECİ  /  SİVAS    4
ENDER    MERAL  /  SERBEST  /  SİVAS    5
                     
MUHTAR    MAHRAMLI  /  ÇİFTÇİ  /  TEKİRDAĞ    1
BELDA    GÜRLER  /  GIDA TEKNOLOĞU  /  TEKİRDAĞ    2
HAYRETTİN    TURLİN  /  SERBEST  /  TEKİRDAĞ    3
NAZMİ    GÜNER  /  EMEKLİ  /  TEKİRDAĞ    4
FEYZİ    TEZCAN  /  SERBEST  /  TEKİRDAĞ    5
HÜSEYİN    BİZER  /  EMEKLİ  /  TEKİRDAĞ    6
                     
DEMOKRAT PARTİ (DP) ADAY LİSTESİNİNİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »