​Demokrat Parti Milletvekili adayları belli oldu

26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, 1 Kasım Pazar günü yapılacak. Seçime ilişkin kesin aday listesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan karara göre; Yüksek Seçim Kurulu, 18 Eylül'de partiler tarafından verilen aday listelerine yapılan itirazları inceleyerek kararını verdi.

29 Eylül 2015 Salı 19:49
​Demokrat Parti Milletvekili adayları belli oldu
YSK'nın (Yüksek Seçim Kurulu) kararına göre; Adalet ve Kalkınma Partisi , Bağımsız Türkiye Partisi, Büyük Birlik Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi , Demokrat Parti, Demokratik Sol Parti, Halkların Demokratik Partisi, Komünist Parti, Millet Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi , Saadet Partisi, Vatan Partisi ve Halkın Kurtuluş Partisi 85, Hak ve Özgürlükler Partisi 78, Doğru Yol Partisi 67 ve Liberal Demokrat Parti 61 seçim çevresinde seçime katılacak.

İşte Demokrat Parti 'nin adayları...

ADI    SOYADI    MESLEĞİ    İL 1. TERCİHİ    MV.
SIRASI
YALÇIN    METE    İŞ ADAMI    ADANA    1
İBRAHİM    SAVAŞ    ELEKTRİK TEKNİKERİ    ADANA    2
CELAL    TOPALOĞLU    SERBEST    ADANA    3
HİKMET    ŞEN    SERBEST    ADANA    4
CABBAR    OTLUOĞLU    SERBEST    ADANA    5
NAGEHAN    KIMIL    İŞ KADINI    ADANA    6
MEHMET CAN    KIRILMIŞ    SERBEST    ADANA    7
ESRA    SÜTÇÜ    İKTİSATÇI    ADANA    8
İLHAN    PARMAKSIZ    SERBEST    ADANA    9
NİMET    ŞAHİN    SERBEST    ADANA    10
RUHİ    KÖŞKER    EMEKLİ    ADANA    11
HAMİT    MENTEŞ    SERBEST    ADANA    12
MUSTAFA    CANBULAT    TEKNİKER    ADANA    13
MEHMET    KORUR    SERBEST    ADANA    14
AHMET    ÇİFTÇİ    SERBEST    ADIYAMAN    1
RAĞİBE    YAĞDİ    EV HANIMI    ADIYAMAN    2
CELAL    ULU    ESNAF    ADIYAMAN    3
MÜKERREM    OCAKOĞLU    EMEKLİ    ADIYAMAN    4
ALİ    YILMAZ    EMEKLİ    ADIYAMAN    5
İHSAN DİNÇAY    DOĞAR    GAZETECİ    AFYONKARAHİSAR    1
SÜLEYMAN    MANDAL    EMEKLİ    AFYONKARAHİSAR    2
ASUMAN    UMUT    SERBEST    AFYONKARAHİSAR    3
HASAN HÜSEYİN    BAKIR    SERBEST    AFYONKARAHİSAR    4
ERDAL    ÜNSOY    SERBEST    AFYONKARAHİSAR    5
MEHMET    ACUNGİL    AVUKAT    AĞRI    1
NEŞAT    TİRİMOĞULLARI    İNŞAAT TEKNİSYENİ    AĞRI    2
SABAHATTİN MENDERES    KOÇER    SERBEST    AĞRI    3
ZEYNEP    DURMUŞSU    SERBEST    AĞRI    4
HAMİDE    KAZANCI    EMEKLİ    AMASYA    1
MUZAFFER    HARPUTLU    SERBEST    AMASYA    2
ÖMER    EKEN    SERBEST    AMASYA    3
MUHAMMED    KELLECİ    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    1
BİROL    GÖKÇE    ÇİFTÇİ    ANKARA 1. BÖL    2
ONUR    BAŞOKUR    İŞ ADAMI    ANKARA 1. BÖL    3
HASAN HİLMİ    KAYA    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    4
CEMAL    ÇAKIR    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    5
İLHAMİ DURSUN    HOŞVER    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    6
SELAHATTİN    KARAKAYA    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    7
EBRU    KARAOĞLU    VETERİNER HEKİM    ANKARA 1. BÖL    8
SITKI TANER    KOÇ    SERBEST    ANKARA 1. BÖL    9
REŞAT    YALÇINSOY    SERBEST    ANKARA 1. BÖL    10
ADEM    BÖLÜKBAŞ    SERBEST    ANKARA 1. BÖL    11
BORAHAN    GÜNALP    İŞLETMECİ    ANKARA 1. BÖL    12
MEHMET CAHİT    KARAKUŞ    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    13
MÜKRİME    ÖZSALAR    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    14
ERHAN    EROĞLU    SERBEST    ANKARA 1. BÖL    15
ŞERAFETTİN    YENER    EMEKLİ POLİS    ANKARA 1. BÖL    16
MEVLÜT    DEMİRCİOĞLU    EMEKLİ    ANKARA 1. BÖL    17
İSMAİL HAKKI    ERTURAL    SERBEST    ANKARA 1. BÖL    18
MEHMET    ÖZDEMİR    SOSYOLOG    ANKARA 2. BÖL    1
SELAMİ    GENEL    KİMYA MÜHENDİSİ    ANKARA 2. BÖL    2
NİHAT    YILMAZ    İŞ ADAMI    ANKARA 2. BÖL    3
DOĞAN KİPER    ULUSOY    EMEKLİ    ANKARA 2. BÖL    4
İRFAN    KAMA    İKTİSATÇI    ANKARA 2. BÖL    5
GÜRCAN ŞEVKİ    ŞEKER    EMEKLİ    ANKARA 2. BÖL    6
ALİ    ULU    TÜCCAR    ANKARA 2. BÖL    7
FATMA ŞÜKRAN    GÜMÜŞ    EMEKLİ    ANKARA 2. BÖL    8
MUSTAFA    KAPTAN    EMEKLİ    ANKARA 2. BÖL    9
BUĞRAHAN    GÜNALP    İŞ ADAMI    ANKARA 2. BÖL    10
DENİZ    KIZILTAŞ    MUHASEBECİ    ANKARA 2. BÖL    11
İBRAHİM    KALEÖZÜ    TÜCCAR    ANKARA 2. BÖL    12
HÜSEYİN    DEMİRCİOĞLU    EMEKLİ    ANKARA 2. BÖL    13
AYNUR    BARUT    EV HANIMI    ANKARA 2. BÖL    14
ALİ    ATEŞ    SERBEST    ANTALYA    1
RAHMİ    GÖKTAŞ    SERBEST    ANTALYA    2
DURMUŞ    ALAGÖZ    EMEKLİ GAZETECİ    ANTALYA    3
ALİ YENER    ERÇİN    EMEKLİ    ANTALYA    4
ŞAKİR    BAĞDAT    SERBEST    ANTALYA    5
CİHAN    AYDOĞAN    SERBEST    ANTALYA    6
İSMAİL    ÖKTEN    EMEKLİ    ANTALYA    7
KEMAL    KARAASLAN    EMEKLİ    ANTALYA    8
ESHABİL    ÖZALPAY    EMEKLİ    ANTALYA    9
GÖKHAN    TORAMAN    MATEMATİK ÖĞRETMENİ    ANTALYA    10
PINAR SEHER    AKSOY    İŞLETMECİ    ANTALYA    11
MEHMET    ÇAMUR    SATIŞ PAZARLAMA    ANTALYA    12
BAHRİ VOLKAN    AKSOY    MUHASEBECİ    ANTALYA    13
NEDRET    ERYOL    EMEKLİ    ANTALYA    14
ERTAN    KÜÇÜKAY    ZİRAAT MÜHENDİSİ    ARTVİN    1
OSMAN    ÖZDEMİR    MALİ MÜŞAVİR    ARTVİN    2
SALİH    MUSLU    MÜTEAHHİT    AYDIN    1
ŞAHİN    EKEN    SERBEST    AYDIN    2
MUZAFFER    ÇIBIK    SERBEST    AYDIN    3
ALİ OSMAN    DUMAN    EMEKLİ    AYDIN    4
CAFER    AVCI    SERBEST    AYDIN    5
TURGAY    HARMAN    SERBEST    AYDIN    6
MEHMET CAHİT    ALTINTAŞ    EMEKLİ    AYDIN    7
TAMER    ALVER    ELEKTRONİKÇİ    BALIKESİR    1
HASAN    ÇAKIR    EMEKLİ    BALIKESİR    2
HASAN BASRİ    KARADAĞ    SERBEST    BALIKESİR    3
LAÇİN    ÖZBEK    ÖĞRENCİ    BALIKESİR    4
ERDOĞAN    KARAKAVUK    SERBEST    BALIKESİR    5
MUSTAFA    ATİK    EMEKLİ GAZETECİ    BALIKESİR    6
OSMAN VEDAT    ERGİNAL    ÇİFTÇİ    BALIKESİR    7
VACİP    ÇAĞAN    ECZACI    BALIKESİR    8
MUSTAFA     SARI    MÜHENDİS    BİLECİK    1
EMİN    ULUYOL    EMEKLİ ASTSUBAY    BİLECİK    2
HÜLYA    LÜLECİ    İŞ KADINI    BİNGÖL    1
FAHRİ    TEKİN    EMEKLİ    BİNGÖL    2
ALİ DEDE    KOZAN    SERBEST    BİNGÖL    3
AYŞE SEMA    YILMAZ    DOKTOR    BİTLİS    1
ŞÜKRÜ     ÇOBAN    SERBEST    BİTLİS    2
İSMAİL     YÜCESOY    SERBEST    BİTLİS    3
NAİM    YILMAZ    EMEKLİ     BOLU    1
İSMAİL HAKKI    ERPAÇAL    MAKİNE MÜHENDİSİ    BOLU    2
ŞERAFETTİN    YALÇIN    EMEKLİ SİGORTACI    BOLU    3
SIDIKA ÜMİT    KABAŞ    SERBEST    BURDUR    1
ERGÜN    YILDIRIM    SERBEST    BURDUR    2
YILMAZ    ÖZAT    EMEKLİ    BURDUR    3
HÜLYA    KARA    ECZACI    BURSA    1
SELAHATTİN    ÇAKMAK    İŞLETMECİ    BURSA    2
HÜSNİYE    PITIRLI    EMEKLİ    BURSA    3
MUSTAFA    AYVAZOĞLU    GIDA SEKTÖRÜ    BURSA    4
NAİM    UYAR    TURİZMCİ    BURSA    5
TAYFUN    KIRGÖZ    SERBEST    BURSA    6
SELAHETTİN    EKİNCİ    EĞİTİMCİ    BURSA    7
NERMİN    ADAY    YÖNETİCİ    BURSA    8
HALİL    ŞAHİNALP    TEKSTİL    BURSA    9
NAİLE    ŞENYUVA    SERBEST    BURSA    10
ETHEM    KOYUNCU    YÖNETİCİ    BURSA    11
MEHMET    ÖLMEZ    İŞÇİ    BURSA    12
AHMET    ÇELİK    EMEKLİ    BURSA    13
ÖZLEM    ŞAHİN    YÖNETİCİ    BURSA    14
NİGAR    AKMAN    DİKİŞ ÖĞRETMENİ    BURSA    15
ALİ    ŞEKER    MOBİLYACI    BURSA    16
FAHRİ    CESUR    SERBEST    BURSA    17
SİNAN    GÜLGEÇ    İŞÇİ    BURSA    18
CELİL    KAYA    AVUKAT    ÇANAKKALE    1
NAİL    BABACAN    AVUKAT    ÇANAKKALE    2
METİN    BOLAK    ESNAF    ÇANAKKALE    3
BEYTULLAH    YAVAŞ    EMEKLİ    ÇANAKKALE    4
RIZA SERKAN    BAYLAN    İÇ MİMAR    ÇANKIRI    1
TEKANT    ÖZALP    AVUKAT    ÇANKIRI    2
ŞABAN    SİYAKUŞ    SERBEST    ÇORUM    1
KADİR    ÖZTÜRK    EMEKLİ    ÇORUM    2
SEVİM    GİRGİN    EV HANIMI    ÇORUM    3
İSKENDER    ÖNER    SERBEST    ÇORUM    4
MUZAFFER    BABADAĞ    DİŞ DOKTORU    DENİZLİ    1
SEVİM    YALÇINER    YÜKSEK HEMŞİRE    DENİZLİ    2
AZAM    KEÇELİ    ZİRAAT MÜHENDİSİ    DENİZLİ    3
HULKİ    İLHAN    EMEKLİ    DENİZLİ    4
ALİ    BEZİRGAN    MÜHENDİS    DENİZLİ    5
HALİL    DURUTÜRK    TEKNİKER    DENİZLİ    6
MEHMET    GÖKKASAP    EMEKLİ    DENİZLİ    7
NAİM    AYDOĞAN    İŞ ADAMI    DİYARBAKIR    1
ALİ ADNAN    BARUT    ESNAF    DİYARBAKIR    2
VİCDAN    ÖZSOY    HALKLA İLİŞKİLER    DİYARBAKIR    3
VELAT    ARİ    ÖĞRENCİ    DİYARBAKIR    4
METİN    KORKMAZ    EMEKLİ    DİYARBAKIR    5
SALAHATTİN    SEVİNÇ    SERBEST    DİYARBAKIR    6
SEYİT ALİ    CAN    İŞLETMECİ    DİYARBAKIR    7
MESUT    KELEKCİO    SERBEST    DİYARBAKIR    8
SELÇUK    DEVECİ    SERBEST    DİYARBAKIR    9
YÜKSEL    ÖZLÜ    SERBEST    DİYARBAKIR    10
FUAT    KARAPINAR    SERBEST    DİYARBAKIR    11
DOĞAN    YAKAR    TÜCCAR    EDİRNE    1
MÜNİR    AYDIN    MALİ MÜŞAVİR    EDİRNE    2
YENER    İŞBİLİR    TÜCCAR    EDİRNE    3
MEHMET    GÖKTÜRK    GAZETECİ    ELAZIĞ    1
GÜRKAN    ÇOK    MUHASEBECİ    ELAZIĞ    2
MEHMET    GÜNDÜZ    SERBEST    ELAZIĞ    3
TAYFUN    KAHRAMAN    SERBEST    ELAZIĞ    4
HAKAN    YAVUZ    SERBEST    ERZİNCAN    1
ŞEHRİ    YILMAZ    ESNAF    ERZİNCAN    2
OSMAN    TIRPAN    BİYOLOG    ERZURUM    1
NİLGÜN    KOLSARICI    EMEKLİ    ERZURUM    2
UĞUR    UÇAR    İŞLETMECİ    ERZURUM    3
MEHMET EMİN    KIRATLI    SERBEST    ERZURUM    4
NACİYE AYSEL    ÇETİN    SERBEST    ERZURUM    5
CEMAL    KARATAŞ    SERBEST    ERZURUM    6
HASAN HÜSEYİN    KAYA    EMEKLİ    ESKİŞEHİR    1
METİN    EKER    OTOMATİV    ESKİŞEHİR    2
MUSTAFA    KAYA    EMEKLİ ÖĞRETMEN    ESKİŞEHİR    3
ABDULLAH    LEBLEBİCİ    ÖĞRETMEN    ESKİŞEHİR    4
ÖMER    ACAR    SERBEST    ESKİŞEHİR    5
SEVAL    GÖKKAYA    EV HANIMI    ESKİŞEHİR    6
ÖKKEŞ ERDAL    CÖMERT    SATIŞ PAZARLAMA    GAZİANTEP    1
OMAY    KARAATA    MAKİNE MÜHENDİSİ    GAZİANTEP    2
GÖKHAN    BÜYÜK    MAKİNE MÜHENDİSİ    GAZİANTEP    3
AŞKIN    KARADAYI    SERBEST    GAZİANTEP    4
UĞUR    OĞAN    DANIŞMAN    GAZİANTEP    5
CEMAL    DALDABAN    SERBEST    GAZİANTEP    6
SALİH    KARATAŞ    SERBEST    GAZİANTEP    7
AHMET FARUK    GÜZELBEY    ESNAF    GAZİANTEP    8
HASAN    ANDIÇ    TÜCCAR    GAZİANTEP    9
MUSTAFA    YENER    TOPAĞRAF    GAZİANTEP    10
HAKAN MUTLU     ÖZCAN    ÇİFTÇİ    GAZİANTEP    11
ÖMER FARUK    YILDIRIM    TEKNİKER    GAZİANTEP    12
AHMET    KARAKILIÇ    İNŞAAT MÜHENDİSİ    GİRESUN    1
CENGİZ    AKTAŞ    İNŞAAT MÜHENDİSİ    GİRESUN    2
OSMAN    ÖZDEMİR    SERBEST    GİRESUN    3
YAŞAR    ERDOĞAN    SERBEST    GİRESUN    4
ÖZKAN    GÜL    SERBEST    GÜMÜŞHANE    1
EMEL    CANLI    SERBEST    GÜMÜŞHANE    2
MÜCAHİT    ÇALIK    SERBEST    HAKKARİ    1
CEMİL    CAN    SERBEST    HAKKARİ    2
SAİT    ÖZMÜŞ    SERBEST    HAKKARİ    3
RECEP    ÇETİN    EMEKLİ ASTSUBAY    HATAY    1
HÜSEYİN    DİNCER    EMEKLİ MÜZE MÜDÜRÜ    HATAY    2
İLMETTİN    KÖYBAŞI    ESNAF    HATAY    3
ADİL    ÇOLAK    EMEKLİ    HATAY    4
GÜNEŞ    BALKAYA    EV HANIMI    HATAY    5
HASAN    ATILGAN    SERBEST    HATAY    6
ALİ    GÜLER    İŞÇİ    HATAY    7
ÖMER    ŞEHNE    EMEKLİ    HATAY    8
RECEP    KARAKUŞ    EMLAK DANIŞMANI    HATAY    9
ARİF    DEDE    EMEKLİ    HATAY    10
ERCAN    TURAN    EMEKLİ ASTSUBAY    ISPARTA    1
HASAN    SAYGICI    MÜHENDİS    ISPARTA    2
DURMUŞ ALİ    KARİP    ESNAF    ISPARTA    3
İLYAS    KUMALAR    SERBEST    ISPARTA    4
NURİ    EFE    İŞ ADAMI    MERSİN    1
SELAHATTİN    İZGİ    SERBEST    MERSİN    2
DURMUŞ    İŞİAÇIK    VETERİNER HEKİM    MERSİN    3
ÖMER    GÜL    EMEKLİ    MERSİN    4
AŞIK ALİ    YAVUZ    SERBEST    MERSİN    5
FATMA    OKSAYOĞLU    İŞLETMECİ    MERSİN    6
AYSUN    AYHAN    SERBEST    MERSİN    7
ABDURRAHMAN    SEYİT    SERBEST    MERSİN    8
BEKTAŞ    SACIHAN    AVUKAT    MERSİN    9
HATİCE LEMAN    TURAN    EMEKLİ    MERSİN    10
AYDIN    KESKİN    MAKİNE MÜHENDİSİ    MERSİN    11
MUSA    KÜPELİ    ESNAF    İSTANBUL 1. BÖL    1
NİMET    BULUT    EMEKLİ    İSTANBUL 1. BÖL    2
MUSTAFA    KIRAN    AVUKAT    İSTANBUL 1. BÖL    3
ADNAN    SANCAK    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    4
SELİM    TANKUT    ELEKTRONİK MÜHENDİSİ    İSTANBUL 1. BÖL    5
SİNAN    KESKİN    YÖNETİCİ    İSTANBUL 1. BÖL    6
GÜLŞAH    BAŞBUĞ    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    7
FERMAN    ERŞAHİN    MAKİNE MÜHENDİSİ    İSTANBUL 1. BÖL    8
HİKMET    UYGUN    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    9
VUSLAT    BALKIŞ    İÇ MİMAR    İSTANBUL 1. BÖL    10
MUSTAFA    GÜLER    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    11
HAMZA    DOĞRUYOL    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    12
YÜKSEL    BAŞÇİL    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    13
METİN    ÇİMEN    TURİZM    İSTANBUL 1. BÖL    14
ENVER    KARAKAŞ    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    15
GÜLTEN    ALKAN    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    16
UĞUR    TAŞPINAR    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    17
MİNE    ESENBOĞA    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    18
KIVANÇ    BÜYÜKESEN    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    19
ASLAN    SAYIN    İKTİSATÇI    İSTANBUL 1. BÖL    20
HÜSEYİN    AYVAZ    EMEKLİ    İSTANBUL 1. BÖL    21
AHMET    DALDAL    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    22
HABİB    TOKMAKÇI    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    23
KADER    ATAMAN    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    24
ENVER    AKTAŞ    PAZARLAMACI    İSTANBUL 1. BÖL    25
MAHMUT    KUŞKAYA    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    26
İSMAİL    ERGÜL    İŞ ADAMI    İSTANBUL 1. BÖL    27
BUKET    BAYSAL    MÜHENDİS    İSTANBUL 1. BÖL    28
TURGUT TUĞRUL    TUNA    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    29
GÜLEN SULTAN    YÜKSEL    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    30
MEHMET    YILDIRIMKANLI    SERBEST    İSTANBUL 1. BÖL    31
DURSUN    AKDEMİR    DOKTOR    İSTANBUL 2. BÖL.    1
TEMEL    KARATAŞ    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    2
İSA    ŞEKER    İŞ ADAMI    İSTANBUL 2. BÖL.    3
ÖZHAN    AZMAN    JEOLOJİ MÜHENDİSİ    İSTANBUL 2. BÖL.    4
MÜGE    BONCUKÇU    TEKSTİL    İSTANBUL 2. BÖL.    5
CAHİT    KAYA    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    6
HÜSEYİN    AKSOY    EMEKLİ    İSTANBUL 2. BÖL.    7
ALİ RIZA    TUNAY    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    8
ZELİHA    AKAR    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    9
COŞKUN    CAN    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    10
İSMAİL    YAMAK    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    11
ADNAN    ÖZTÜRK    TORNA / TESFİYE    İSTANBUL 2. BÖL.    12
DURMUŞ    KARAÇUHA    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    13
HALİT    PAŞALI    EMEKLİ    İSTANBUL 2. BÖL.    14
KAMİL    DİKMEN    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    15
SİNEM    KILIÇ    MUHASEBECİ    İSTANBUL 2. BÖL.    16
MUSTAFA    YAYLA    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    17
HAKAN    ÖZTÜRK    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    18
MUSTAFA    DENİZCİ    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    19
MURADİYE    ÇALIŞKAN    GAYRİMENKUL DANIŞMANI    İSTANBUL 2. BÖL.    20
YUSUF    AYDIN    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    21
ALPARSLAN    EYÜPOĞLU    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    22
SEYHAN    BONCUKÇU    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    23
ERGUN    ATABAY    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    24
HAKAN ALPER    GÜLEĞLEN    MÜHENDİS    İSTANBUL 2. BÖL.    25
MUHARREM    EVCİMAN    SERBEST    İSTANBUL 2. BÖL.    26
ETEM KAĞAN    ÇELİK    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    1
CEMAL    BACAKCI    TÜCCAR    İSTANBUL 3. BÖL.    2
NECMETTİN    DÖNMEZ    İNŞAAT MÜHENDİSİ    İSTANBUL 3. BÖL.    3
ŞAHAP    ERKESİM    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    4
GÜRKAN    AKBABA    YÖNETİCİ    İSTANBUL 3. BÖL.    5
ŞULE    AĞAÇAYAK ERSOY    MALİ MÜŞAVİR    İSTANBUL 3. BÖL.    6
MEHMET    TURAN    EMEKLİ    İSTANBUL 3. BÖL.    7
ALİ    SAVUT    TÜCCAR    İSTANBUL 3. BÖL.    8
ABUZER    MUTLU    TÜCCAR    İSTANBUL 3. BÖL.    9
NİLGÜN    TAYLAN    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    10
CANAN    BEŞİRİK    MUHASEBE    İSTANBUL 3. BÖL.    11
SALİH ZEKİ    YANAŞIK    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    12
İSMAİL    BEKTAŞ    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    13
MESUT    GARİBE    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    14
BAHAR    ÇELİK    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    15
ORHAN    KOÇ    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    16
MUSTAFA     ÖZEROĞLU    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    17
MELTEM    KAYA    İŞLETMECİ    İSTANBUL 3. BÖL.    18
CEMAL    YALANIZ    TİCARET    İSTANBUL 3. BÖL.    19
YÜKSEL    BAŞALMAZ    EMEKLİ    İSTANBUL 3. BÖL.    20
ÖZLEM    AZMAN    MUHASEBE    İSTANBUL 3. BÖL.    21
ALİ     AKAR    MİMAR    İSTANBUL 3. BÖL.    22
BURÇİN    TAMER    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    23
NÜKHET    ERDOĞMUŞ    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    24
KORAY    ALPTEKİN    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    25
HATİCE    BÜYÜKÇINGIL    YÖNETİCİ    İSTANBUL 3. BÖL.    26
İLKER    ERGÜR    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    27
BÜLENT    ÇOBAN    İŞLETMECİ    İSTANBUL 3. BÖL.    28
GÜLTEN    ARIKAN    EV HANIMI    İSTANBUL 3. BÖL.    29
NERİMAN    EYÜPOĞLU    SERBEST    İSTANBUL 3. BÖL.    30
HEDİYE    KALKAN    İŞLETMECİ    İSTANBUL 3. BÖL.    31
OSMAN    VAROL    DRAMATURG    İZMİR 1.    1
YUSUF BAHADIR    KARAKULLUKCU    İNŞAAT MÜHENDİSİ    İZMİR 1.    2
HASAN    ENET    EMEKLİ    İZMİR 1.    3
AHMET NEDİM    TURBİL    SERBEST    İZMİR 1.    4
MUZAFFER    YILMAZ    SERBEST    İZMİR 1.    5
HÜSEYİN    KIZILTAŞ    EMEKLİ    İZMİR 1.    6
ATİLA    YAMAN    REKLAMCI    İZMİR 1.    7
ALİ    ŞENOL    ESNAF    İZMİR 1.    8
FATMA    BÜYÜKYÖRÜK    EV HANIMI    İZMİR 1.    9
DİLEK    BUYRUK    SERBEST    İZMİR 1.    10
OSMAN    YILMAZ    EMEKLİ    İZMİR 1.    11
NURŞEN    DURĞUT    SERBEST    İZMİR 1.    12
MEHMET    GÜMÜŞ    SERBEST    İZMİR 1.    13
GÜLTEKİN    UYSAL    İŞ ADAMI    İZMİR 2    1
MEHMET EMİN    ERENER    SERBEST    İZMİR 2    2
OSMAN    KOCATÜRK    EMEKLİ    İZMİR 2    3
ETHEM    İZMİRLİ    SERBEST    İZMİR 2    4
İBRAHİM MUHSİN    ERDEM    SERBEST    İZMİR 2    5
KADİR    KARAGÜL    EMLAK DANIŞMANI    İZMİR 2    6
İSMET CAN    ÇAM    SERBEST    İZMİR 2    7
HÜSEYİN    EKENOĞLU    EMEKLİ    İZMİR 2    8
NURİ    VATANSEVER    EMEKLİ    İZMİR 2    9
ALİ    SOLAK    EMEKLİ    İZMİR 2    10
SÜLEYMAN    KAMBUR    SERBEST    İZMİR 2    11
SERDAR    ŞARMAN    SERBEST    İZMİR 2    12
MUSTAFA    TAŞKIR    SERBEST    İZMİR 2    13
MEHMET CAN    SOYDAN    SERBEST    KARS    1
TAMER    ALTIN    SERBEST    KARS    2
ERKUT    KUBAT    ÇİFTÇİ    KARS    3
MELİK    KOÇ    EMEKLİ BANKACI    KASTAMONU    1
ORHAN    SARI    ZİRAAT MÜHENDİSİ    KASTAMONU    2
ÖZKAN    ERMİŞ    EMEKLİ    KASTAMONU    3
NECMİYE    ÖZBAKKAL    EV HANIMI    KAYSERİ    1
BURHAN    YİĞİT    SERBEST    KAYSERİ    2
MUAMMER    ZENGİN    SERBEST    KAYSERİ    3
ÖMER    DOĞAN    EMEKLİ    KAYSERİ    4
SERPİL    GÜRKAN    EV HANIMI    KAYSERİ    5
GÖKHAN    ÖZDİN    MOBİLYACI    KAYSERİ    6
MUSTAFA    BARAN    EMEKLİ    KAYSERİ    7
CUMA    AĞCAKAYA    SERBEST    KAYSERİ    8
METE    ÖZTAŞ    SERBEST    KAYSERİ    9
ORHAN    AKYILDIZ    EMEKLİ ÖĞRETMEN    KIRKLARELİ    1
SEZGİN    ÇAKAN    AVUKAT    KIRKLARELİ    2
ALİ    ÇEVİK    SERBEST    KIRKLARELİ    3
AKİF    AKÖZBEK    ESNAF    KIRŞEHİR    1
İBRAHİM    ALTUNTAŞ    ESNAF    KIRŞEHİR    2
MURAT    AYDOĞDU    SERBEST    KOCAELİ    1
UĞUR    SARAL    YÖNETİCİ    KOCAELİ    2
AYNUR    KURT    EV HANIMI    KOCAELİ    3
SELDA    ÇİFTÇİ    İŞ KADINI    KOCAELİ    4
BATTAL    ULUZMAN    ESNAF    KOCAELİ    5
ERDEM    AÇIKEL    SERBEST    KOCAELİ    6
ARZU    AYKANAT    GAZETECİ    KOCAELİ    7
İDRİS NEBİ    GÖNENÇ    YÖNETİCİ    KOCAELİ    8
AHMET    CENGİZ    SERBEST    KOCAELİ    9
ASLAN    ERARSLAN    İŞÇİ    KOCAELİ    10
AHMET    ERMAN    SERBEST    KOCAELİ    11
MURAT    SARIKAYA    TURİZMCİ    KONYA    1
YAŞAR    CUMBUL    EĞİTİMCİ    KONYA    2
ŞABAN    MENEN    EMEKLİ EĞİTİMCİ    KONYA    3
YAŞAR    ÇALIŞKAN    EĞİTİMCİ    KONYA    4
FATİH    YILDIRIM    MAKİNE İMALAT    KONYA    5
NERMİN    VARLISENET    EV HANIMI    KONYA    6
CUMAALİ    AKBUDAK    SERBEST    KONYA    7
AHMET BİLAL    GÜRSEL    MUHASEBECİ    KONYA    8
MEHMET    AKA    EMEKLİ    KONYA    9
MEHMET ALİ    UYSAL    ESNAF    KONYA    10
LÜTFİ    EROL    SERBEST    KONYA    11
YUSUF    YILMAZ    EMEKLİ    KONYA    12
OSMAN    ŞEN    EMEKLİ    KONYA    13
MEHMET    TAŞPUNAR    EMEKLİ    KONYA    14
AHMET LEVENT    EŞİYOK    EMEKLİ SENDİKACI    KÜTAHYA    1
HASAN    ERDEMİR    MALİ MÜŞAVİR    KÜTAHYA    2
HALİL    GÜN    EMEKLİ    KÜTAHYA    3
MEHMET    SAB    EMEKLİ    KÜTAHYA    4
MEHMET SAİT ŞERAFETTİN    ARPACI    KİMYA MÜHENDİSİ    MALATYA    1
SELAHATTİN    ÇİMENYAYLA    TEKNİSYEN    MALATYA    2
ADİL    OCAK    EMEKLİ    MALATYA    3
CAFER    AVŞAR    EMEKLİ    MALATYA    4
MEHMET ZEKİ    GÜLEÇ    EMEKLİ    MALATYA    5
HASAN    SARIGÜL    EMEKLİ    MALATYA    6
NİHAT    ONBAŞIOĞLU    İNŞAAT MÜHENDİSİ    MANİSA    1
İRFAN    AKKOYUN    ESNAF    MANİSA    2
MEHMET    KARA    SERBEST    MANİSA    3
SUAT    ŞEN    ÇİFTÇİ    MANİSA    4
GÖKSEL    AÇIKÇA    SERBEST    MANİSA    5
TUNCAY    AKGÜN    SERBEST    MANİSA    6
SABİT    KOCABAŞ    EMEKLİ    MANİSA    7
MİKAYİL    OLĞAR    SERBEST    MANİSA    8
MUSTAFA    DİKTAŞ    EMEKLİ    MANİSA    9
MEHTAP SIDDI    EMİRMAHMUTOĞLU    İŞ KADINI    K. MARAŞ    1
FATMA    BİCAN    EMEKLİ    K. MARAŞ    2
İSMAİL    KİRİŞCİ    EMEKLİ    K. MARAŞ    3
CELAL    BAĞCI    EMEKLİ    K. MARAŞ    4
MEHMET    AYDIN    İŞÇİ    K. MARAŞ    5
MEHMET    DİKEN    İŞÇİ    K. MARAŞ    6
HALİL    SULAK    EMEKLİ    K. MARAŞ    7
YUSUF    KÖMBECİ    DİŞ TEKNİSYENİ    K. MARAŞ    8
AYŞE GÜLÇİN    KAVAK    ÇOCUK GEL. UZMANI    MARDİN    1
ÇİÇEK    SÜRÜCÜGİL    SERBEST    MARDİN    2
ZEKİ    USLU    EMEKLİ    MARDİN    3
ÖZDER    KIYAK    MALİ MÜŞAVİR    MARDİN    4
ÜZEYİR    BEKEM    SERBEST    MARDİN    5
YILDIRAY    AKINCI    ESNAF    MARDİN    6
ZEKAİ    ALPER    MÜTEAHHİT    MUĞLA    1
ATINÇ    KOYLU    İŞLETMECİ    MUĞLA    2
SÜLEYMAN    YILDIZ    TURİZİMCİ    MUĞLA    3
ANIL    DANACI    TURİZM    MUĞLA    4
YÜKSEL    TAŞ    EMEKLİ    MUĞLA    5
DURMUŞ    ALTIN    EMEKLİ    MUĞLA    6
VEDAT NURETTİN    ŞAN    SERBEST    MUŞ    1
SAİT    POLAT    SERBEST    MUŞ    2
MUSTAFA    MACİT    SERBEST    MUŞ    3
ALİ SEÇMEN    ÇEVİK    EMEKLİ ÖĞRETMEN    NEVŞEHİR    1
RIZA    SAKALLI    EMEKLİ    NEVŞEHİR    2
YAŞAR    ÇİMEN    SERBEST    NEVŞEHİR    3
MÜNİR NAİR    KAPANDI    İNŞAAT MÜHENDİSİ    NİĞDE    1
ALİ    ACAR    MALİ MÜŞAVİR    NİĞDE    2
MUSTAFA    ŞAFAK    İŞÇİ    NİĞDE    3
SİNAN    GENÇ    SERBEST    ORDU    1
SEDAT    KARACA    SERBEST    ORDU    2
MUSTAFA MURAT    ÖZEL    SERBEST    ORDU    3
SEHER    SÖZDİNLER    İŞLETMECİ    ORDU    4
LEVENT    BOSTANCI    SERBEST    ORDU    5
HAMİT    ÇELİK    EMEKLİ    RİZE    1
SELAHATTİN    TÜYLÜ    EMEKLİ    RİZE    2
İSMAİL    TOPUK    ESNAF    RİZE    3
BÜLENT    AKÇA    EĞİTİM İŞLETMECİSİ    SAKARYA    1
CENGİZ    KARABAŞ    EĞİTİM İŞLETMECİSİ    SAKARYA    2
BASRİ     BÖLÜKBAŞ    EMEKLİ    SAKARYA    3
NEBİYE    GÜNER    MALİYECİ    SAKARYA    4
EROL    EYÜPLER    MALİ MÜŞAVİR    SAKARYA    5
MUHAMMET    UZEKMEK    GIDA - MAKİNE     SAKARYA    6
HASAN    BİLAL    İŞ ADAMI    SAKARYA    7
ERDEM    DEMİRDAĞ    SERBEST    SAMSUN    1
ÇAĞDAŞ    GÖKPINAR    İKTİSATÇI    SAMSUN    2
MUHAMMET    GÜL    EMLAK DANIŞMANI    SAMSUN    3
MERAL    ŞENOCAK    SERBEST    SAMSUN    4
ALİ    ÖZTÜRK    SERBEST    SAMSUN    5
MÜRSEL    SARAÇOĞLU    SERBEST    SAMSUN    6
MUSTAFA KEMAL    KUMBASAR    SERBEST    SAMSUN    7
HALİL    ÇİFTÇİ    SERBEST    SAMSUN    8
MEHMET    AYDIN    SERBEST    SAMSUN    9
MURAT HÜDAVERDİGAR    ÜÇOK    EMEKLİ    SİİRT    1
İSMAİL    YÜKSEL    SERBEST    SİİRT    2
KAZIM    BAŞKIRAN    EMEKLİ    SİİRT    3
MAHİR    TOPCU    MÜHENDİS    SİNOP    1
NURGÜL    ÜNAL    TURİZMCİ    SİNOP    2
GÜLSER    VACİD    SERBEST    SİVAS    1
RECEP    HARDAL    AVUKAT    SİVAS    2
ŞADAN RIFKI    TURHAN    İKTİSATÇI    SİVAS    3
MUHARREM    ÇİTKIRAN    SERBEST    SİVAS    4
ADNAN     SARIGÜL    SERBEST    SİVAS    5
NAZMİ    GÜNER    EMEKLİ    TEKİRDAĞ    1
MUSTAFA    ÖZEN    ÇİFTÇİ    TEKİRDAĞ    2
İRFAN    ESENKAL    SERBEST    TEKİRDAĞ    3
FİRDES    ŞİŞMANOĞLU    SERBEST    TEKİRDAĞ    4
HAYRETTİN    TURLİN    SERBEST    TEKİRDAĞ    5
HÜSEYİN    BİZER    EMEKLİ    TEKİRDAĞ    6
ALİ    ENGİN    EMEKLİ    TOKAT    1
AHMET    ÖZTÜRK    EMEKLİ    TOKAT    2
CİHAT    ERDOĞ    EĞİTİMCİ    TOKAT    3
İLHAN    TRAK    EMEKLİ ÖĞRETMEN    TOKAT    4
AKİF    DEMİREL    İŞLETMECİ    TOKAT    5
HALİT    BIYIKLI    MAKİNE MÜHENDİSİ    TRABZON    1
KEMAL    İNAN    TÜCCAR    TRABZON    2
HASAN    ALİMİSOĞLU    EMEKLİ    TRABZON    3
ŞENOL    ÇOLAKOĞLU    JEOFİZİK MÜHENDİASİ    TRABZON    4
ALİ OSMAN    KARABAYIR    ELEKTRİK MÜHENDİSİ    TRABZON    5
TURGAY    ULUSOY    PEYZAJ MİMARI    TRABZON    6
KADRİ    USLU    ZİRAAT YÜK. MÜH.    TUNCELİ    1
İSMAİL    ÇAĞLI    ESNAF    TUNCELİ    2
ÖMER FARUK    DAĞ    İŞ ADAMI    ŞANLIURFA    1
ORHAN    ŞULUL    İŞ ADAMI    ŞANLIURFA    2
MEHMET CAN    ÜÇLÜ    EMEKLİ    ŞANLIURFA    3
İSMAİL    BUCAK    SERBEST    ŞANLIURFA    4
MUSTAFA    DEMİRKAN    SERBEST    ŞANLIURFA    5
Ş.MÜSLÜM    DERİCİ    İŞ ADAMI    ŞANLIURFA    6
SALİH    AVŞAR    EMLAK DANIŞMANI    ŞANLIURFA    7
İBRAHİM HALİL    DAŞKESEN    TERZİ    ŞANLIURFA    8
MİTAT    BULUT    SERBEST    ŞANLIURFA    9
MEHMET SİNAN    KAYA    SERBEST    ŞANLIURFA    10
CELAL    KILIÇ    ESNAF    ŞANLIURFA    11
OSMAN    ASLAN    EMEKLİ    ŞANLIURFA    12
İSMAİL    TOPAL    İNŞAAT MÜHENDİSİ    UŞAK    1
ŞABAN    ŞAHİN    EMEKLİ ÖĞRETMEN    UŞAK    2
HAYRİ    DİKBAŞ    MALİ MÜŞAVİR    UŞAK    3
MUSTAFA ERHAN    GÜMÜŞ    İKTİSATÇI    VAN    1
HAKAN    KEDALİ    SERBEST    VAN    2
YAŞAR    KARATAŞ    ESNAF    VAN    3
ALİ GÜRCAN    ATLI    SERBEST    VAN    4
TÜRKER    KOÇAK    SERBEST    VAN    5
İBRAHİM    ER    SERBEST    VAN    6
KISMET    ATUN    SERBEST    VAN    7
HALİT    EKEN    İŞÇİ    VAN    8
YAŞAR    BOZKURT    EMEKLİ    YOZGAT    1
ALİ    ÜNSALAN    EMEKLİ    YOZGAT    2
AHMET    GÖKKURT    SERBEST    YOZGAT    3
ÖMER    SARGIN    EMEKLİ    YOZGAT    4
ÖNDER    BOSTANCI    MOBİLYACI    ZONGULDAK    1
MENDERES    UZUN    ESNAF    ZONGULDAK    2
HAMZA    KARA    AVUKAT    ZONGULDAK    3
NURAY    EREN    SERBEST    ZONGULDAK    4
METİN    DEMİR    İŞÇİ    ZONGULDAK    5
FAYIK    KOCAPINAR    ELEKTRİK TEKNİSYENİ    AKSARAY    1
RAMAZAN    OK    DİŞ TEKNİSYENİ    AKSARAY    2
SONER    ÇETİN    DİŞ TEKNİSYENİ    AKSARAY    3
ÜMMET    ÖKSÜZ    EMEKLİ BÜROKRAT    BAYBURT    1
YUSUF    YILDIZ    İNŞAAT TEKNİKERİ    BAYBURT    2
LEYLA    BERBER    EV HANIMI    KARAMAN    1
METEHAN    YAMAN    SERBEST    KARAMAN    2
HAYATİ    ÇİMEN    ESNAF    KIRIKKALE    1
YUNUS EMRE    KARACA    ESNAF    KIRIKKALE    2
CEVDET    ERCİYAS    EMEKLİ    KIRIKKALE    3
AHMET    GÜNEŞ    ESNAF    BATMAN    1
MUZAFFER     TAŞAN    SERBEST    BATMAN    2
İLKER    SOM    SERBEST    BATMAN    3
GÜLSÜM    ÖZCAN    MUHASEBECİ    BATMAN    4
UFUK    DİCLELİ    SERBEST    ŞIRNAK    1
AYNUR    USLU   &
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »