Deniz Akkaya sosyal medyayı salladı

Deniz Akkaya, kendisine şaşı diyen takipçisi hakkında yorum yapınca ortalık karıştı

5 Kasım 2015 Perşembe 21:32
Deniz Akkaya sosyal medyayı salladı
Eski model Deniz Akkaya, Instagram hesabına bir kadın takipçisi tarafından gelen çirkin ve şaşı ithamına dayanamadı ve yorumu yapan takipçisinin fotoğrafını paylaştı. Böyle bir harekette bulunan Deniz Akkaya, takipçileri tarafından sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu.

"DAYANAMAYIP PAYLAŞTIM"

Deniz Akkaya, Instagram hesabından kendisine şaşı diyen kadının fotoğrafını paylaşıp altına, "Bu sabah sizlerle birini paylaşacağım. Sayfamda güzelliğini paylaşmaktan sakınca görmediğim bu hanımefendi dün gece ben uyurken fotoğrafımın altına benim şaşı olduğumu, eski halimin çok daha güzel olduğunu yazmış da yazmış. Ben de bu sevgi kokan cümleleri yazan güzelliğe bir girip baktım ve çok haklı bulduğum için epeyce içerledim ve dayanamayıp sizlerle paylaştım. Kimse kimseyi beğenmek zorunda değil elbet ama ruhun kötü olmasıdır ve kendinde gördüğüm tüm eksiklikleri dünyaya yansıtmak, sürekli ağzından salya akıtmak kalp kötülüğüdür" yazdı.

Bu paylaşımından sonra takipçileri ünlü mankeni haksız buldu. Bunun üzerine "Bana durduk yere hakaret edeni afişe etme hakkına kanunen sahibim" diyen Deniz Akkaya, hemcinslerini iyice kızdırdı. Ünlü modelin, estetiksiz fotoğraflarını paylaşan takipçileri "O kadın da senin kadar estetik yaptırsa senin gibi güzel olur. Bu yaptığınız çok ayıp" yorumunda bulundular. Ünlü mankenin instagram'dan afişe ettiği takipçisi ise hesabını kapatmak zorunda kaldı.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »