26 Eylül 2018, Çarşamba

Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş, "Yaşamsal bulguları iyi, herhangi bir önemli anormallik yok"dedi.

30 Ekim 2017 Pazartesi 17:11
Deniz Baykal'ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama
Ankara Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, eski CHP Genel Başkanı ve CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu hakkında verdi. ''Deniz Bey'in sağlık durumu olumlu yönde gelişmeye devam ediyor'' diyen İbiş, şunları söyledi: 
''Yaşamsal bulguları iyi, herhangi bir önemli anormallik yok. Beyin ödemi ve koma tablosu önemli ölçüde azalmakla birlikte uyku hali devam ediyor Deniz Bey'in. Uyanık olduğu dönemlerde söylenenleri anlıyor, tepki veriyor, el, kol, bacak hareketleri önceki günlere nazaran daha da güçlü.
Deniz Bey'in sağlık durumu olumlu yönde gelişmeye devam ediyor. Hep söylüyoruz bu süreç oldukça uzun, haftalar hatta aylar alabilir. Çünkü beyin iyileşmesi yavaş seyreden bir iyileşme sürecidir. Bu bağlamda da çok sabırlı olmamız gerekiyor ve zaman içerisinde gelişmeleri gözlemlememiz gerekiyor.''
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »