24 Mayıs 2018, Perşembe

Deniz Seki infaz erteleme istedi

Hakkında yakalama kararı çıkartılan Deniz Seki, kanser şüphesiyle savcılığa rapor sunup infaz erteleme talebinde bulundu.

27 Haziran 2014 Cuma 17:13
Deniz Seki infaz erteleme istedi
Uyuşturucu cezası Yargıtay tarafından onaylanıp cezası kesinleşen şarkıcı Deniz Seki’nin infazın ertelenmesi için rapor aldığı ortaya çıktı. Yargılama süreçleri sonrası 6 yıl 3 ay hapis cezası kesinleşen şarkıcı Deniz Seki, daha önce 7.5 ay cezaevinde yattığı için net olarak 3 yıl 6 ay daha cezaevinde yatacak.

‘KANSER RİSKİ OLABİLİR'

Deniz Seki’nin tutuklanma ve infaz işlemini yapacak olan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na sunulan rapor şubat ayında alınmış. Seki’nin raporunda “Kadınsal bir hastalık nedeniyle kanser riskinin bulunduğu” yönünde tespitler yer alıyor. Deniz Seki bu rapor doğrultusunda 5275 Sayılı Kanun’un 16. maddesinde yer alan “Hapis cezasının infazının hastalık nedeniyle ertelenmesi” hükmü kapsamında infazının ertelenmesini istedi. Savcılık ise Seki’nin bu talebine henüz cevap vermedi.

KAÇMA ŞÜPHESİ KUVVETLENİYOR

Polis, Seki’nin izine ulaşmak için çalışmalarını sürdürürken 1 aydır ortalarda görünmeyen sanatçının, bir arkadaşı tarafından özel bir tekneyle Yunanistan’a kaçtığı iddia edildi. 


 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »