19 Aralık 2018, Çarşamba

Derince'de 73 yaşındaki ikizler, yarım saat arayla öldü

KOCAELİ'nin Derince İlçesi'nde oturan ikiz kardeşler 73 yaşındaki Remzi ve Aziz Eryürek, yarım saat arayla hayatlarını kaybetti.

22 Şubat 2015 Pazar 0:35
Derince'de 73 yaşındaki ikizler, yarım saat arayla öldü
Kocaeli'nin tanınmış simalarından olan ve bir dönem Ak Parti Derince İlçe Başkanlığı yapan Mehmet Eryürek'in ikiz ağabeylerinden mide kanseri olan Aziz Eryürek dün evinde aniden fenalaştı. Aziz Eryürek hastaneye götürmeden hayatını kaybetti. Aziz Eryürek'in telefonla ölüm haberini alan ikizi Remzi Eryürek de onun üzüntüsüyle fenalaştı. Kalp hastası olan ve yakınları tarafından hemen Derince Eğitim Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırılan Remzi Eryürek de kalp krizinden öldü. 

İkizler Remzi ve Aziz Eryürek'in cenazeleri bugün ikindide Derince Merkez Camii'nde kılınacak namaz ardından toprağa verilecek.

3'ER DAKİKA ARAYLA DOĞUP, 3'ER DAKİKA ARAYLA ÖLDÜLER

Derince İlçesi'nde  73 yaşındaki Remzi ve Aziz Eryürek adlı ikiz kardeşler bugün ilçedeki Merkez Camii'nde ikinndi vakti kılınan cenaze namazından sonra ilçe mezarlığında toprağa verildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Aziz Eryürek ile 6 çocuk babası olan Remzi Eryürek'in yakınları, onların 3 dakika arayla dünyaya geldiklerini belirtirken, "Aziz Eryürek'in ölüm haberini alır almaz ikizi Remzi kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırıldığında ölmüştü" dediler.

İkizlerin kardeşi Mehmet Eryürek ise, ikiz ağabeylerinin 3'er dakika arayla dünyaya geldiklerini belirterek "Ağabeyim Aziz'in 13 ay kadar önce mide kanseri olduğu anlaşıldı. Tedavi görüyordu. Diğerinin hiç bir şeyi yoktu. Onun da aniden kalbi durdu. Hastaneye götürüldü ama ölmüştü. Her ikisinin ölümü de 3'e dakika arayla oldu. Dünyaya nasıl geldilerse yine o şekilde son nefeslerini verdiler" diye konuştu. 
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »