24 Mayıs 2018, Perşembe

Diego Ribas, Fenerbahçe ile Resmi Sözleşmeyi İmzaladı

Fenerbahçe Kulübü, Diego Ribas ile 3 yıllık resmi sözleşmeye imza attı.

13 Temmuz 2014 Pazar 2:19
Diego Ribas, Fenerbahçe ile Resmi Sözleşmeyi İmzaladı
Fenerbahçe Kulübü, Diego Ribas'a 3 yıllık resmi sözleşme imzalattı. Fenerbahçe Stadı'nda düzenlenen imza törenine Başkan Aziz Yıldırım ile birlikte Brezilyalı futbolcu da katıldı.

"RESMİYETE DÖNDÜK"

İmza töreni sırasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Başkan Aziz Yıldırım, Diego Ribas'ı 2009 yılında tranfser etmeyi düşündüklerini ancak o zaman maliyetler nedeniyle tranfserin gerçekleşmediğini belirterek, "Bugün daha önce anlaşmaya vardığımızı Diego Ribas transferini resmiyete döktük. 2009 yılında ailesi buraya gelip bizimle görüşmüştü. Fakat maliyetler nedeniyle olmadı. Bu transfer 5 yıl sonra gerçekleşti. Diego'yu anlatmaya gerek yok. Fenerbahçe'ye katkı yapacağını bekliyoruz. Camiamıza hayırlı olsun. 3 yıllık mukavele yaptık. Uzun yıllar bize hizmet eder. Kendisine hoş geldin." diye konuştu.

İmza töreni sırasında isminin yazılı olduğu 10 numaralı forma ile poz veren Diego Ribas da "Bu transfer için herkese çok teşekkür ediyorum. Daha önce de Fenerbahçe ile kontağımız olmuştu. O zaman bu transfer gerçekleşmemişti. Burada olduğum için mutluyum." dedi.
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »