Diego'dan Melo'ya telefon

Diego Ribas'ın Juventus'taki eski takım arkadaşı Felipe Melo'dan Fenerbahçe forması giymesi yönünde olumlu bir tavsiye ileri sürüldü

14 Temmuz 2014 Pazartesi 17:31
Diego'dan Melo'ya telefon
Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Ribas'ın Juventus'taki eski takım arkadaşı Felipe Melo'dan sarı lacivertli takım için şu bilgiyi aldığı ifade edildi: "Fenerbahçeliler beni, ben onları hiç sevmem, hatta nefret ederiz, ama Türkiye'nin en güçlü kulüplerinden birisi, orada mutlu olursun."

Brezilyalı, Fenerbahçe'ye gelirken bir çok isim ile görüşme yapmıştı. Alex de Souza, Zico, Cristian Baroni. Ama bir isim daha söylendiği ortaya çıktı, Felipe Melo. Galatasaraylı Melo ile de Diego'nun bir telefon görüşmesi olduğu öğrenildi.

İki oyuncu 2009'da Juventus'ta beraber oynamıştı. Serie A'da birlikte başarı için mücadele etmişler, birlikte gol sevinci yaşamışlardı.

'ORADA MUTLU OLURSUN'

Diego'nun da, Galatasaraylı Melo'yu eski takım arkadaşı olduğu için arayıp, kendisinden Fenerbahçe ile ilgili şu çarpıcı bilgileri aldığına değinildi:

"Fenerbahçeliler beni sevmezler ben de onları sevmem. Hatta birbirimizden nefret ederiz, ama Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birisine gidiyorsun. Güçlü kulüptür, taraftarı çok heyecanlıdır. Kamuoyunda çok etkili bir kulüp. Seveni de çok fazladır. Orada çok mutlu olursun."
 
ETİKETLER:
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »