Diriliş 'Ertuğrul' dan reyting rekoru!

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş “Ertuğrul” 38. bölümünde reytingleri salladı. Üç grupta açık ara birinci olan dizi rakiplerini ikiye katlayarak son iki yılın en yüksek reyting değerlerini aldı. Dizi AB’de 13.69, ABC 1’de 12,85 ve Total’de ise 8.9 oranlarında reyting aldı.

17 Aralık 2015 Perşembe 18:44
Diriliş 'Ertuğrul' dan reyting rekoru!
Başladığı günden beri reytinglerin zirvesinde olan Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi 38. bölümünde de reyting rekorları kırdı. Önceki akşam yayınlanan 38. bölümüyle Diriliş ‘Ertuğrul’ AB’de 13.69, ABC1’de 12,85 ve Total’de ise 8.9 oranlarında reyting aldı. Diriliş Ertuğrul 38. bölümü ile reytinglerde AB, ABC1 ve Total gruplarında birinci olurken dizinin özeti de AB grubunda 7.02 ile ikinci oldu. Reytingleri alt üst eden Diriliş “Ertuğrul” Dizisinin üç grupta aldığı reyting oranları ise son iki sezonun en yüksek reyting değerleri oldu.

Aksiyon Sahneleri Sosyal Medyayı Salladı 

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş ”Ertuğrul”un önceki akşam yayınlanan 38. bölümünde de heyecan dolu dakikalar yaşandı. Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) ve Tuğtekin bey (Uğur Güneş) arasında geçen aksiyon dolu dakikalar geceye damgasını vurdu. Ertuğrul beyle karşı karşıya gelen Tuğtekin yürekleri ağızlara getirirken, olay Ertuğrul’un “Kardeşkanı dökmeyeceğiz” demesiyle son buldu. Geceye damgasını vuran sahne sosyal medyada da paylaşım rekorları kırarken en çok konuşulan ve yorum alan sahne oldu.
OKUYUCU YORUMLARI/0 + YORUM EKLE

BENZER HABERLER

GÜNDEM ANA SAYFA »